reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Agnieszka mi lekarz powiedział, że dobrze będzie jak wytrzymam do początku kwietnia, a bardzo dobrze jak do połowy termin mam do na początek maja). A jak to robisz, że masz stałego diabologa ? Ja juz poznałam 4, teraz juz sie powtarzają:-)
 
reklama
Tigla ja poznałam 3 panie :) ja jeżdżę tylko w poniedziałki teraz i tak trafiam cały czas na ta samą lekarkę. Mi lekarz powiedział ze położą mnie tydzień przed terminem i będę leżeć tam tak długo az nie urodzę więc naprawdę bardzo możliwe ze się spotkamy :)a oriętujesz sie co tam trzba zabrać do szpitala czy dla maluszków wszystko czy tylko pampersy, chuteczki i ubranko na wyjście
 
U mnie terminy wizyt reguluje ginekolog-zalatwiam wtedy 2 w 1. Jutro też tak robie i właśnie chcę zapytać lekarza bądź umówic sie z położną żeby poznac szczegóły pobytu w szpitalu. jak sie czegoś dowiem to dam znak. A twój ginekolog nie jest z Miejskiego ?
 
Mój ginekolog jest z miejskiego ale on przyjeżdża do mnie do miasteczka do przychodni bo ja do Bydgoszczy mam prawie 80 km. I to on mnie skierował do miejskiego do przychodni diabetologicznej
 
Ja też do Bydzi dojeżdzam, mój gin tylko tam przyjmuje. A Twój nic Ci nie mówił o wyprawce szpitalnej ?
Cukry po śniadaniu 98 :-)-nie pamiętam kiedy miałam taki fajny wynik.
 
Ja jestem ze śląska, dokładnie okolice Wodzisławie Sląskiego a Jastrzębia zdroju :) koniec świata już prawie bo 2 km od domu mam granicę Czeską :-D
 
Tigla no właśnie nie mówił i chyba będę musiała zadzwonić na oddział i sie zapytam

Pyśka a myślałam ze mieszkasz gdzieś bliżej bydgoszczy bo tam do diabetologa nie musisz sie rejestrować wcześnie tylko przyjeżdżasz i Cię przyjmują

u mnie po śniadaniu bylo 121 :no:, a po drugim 98 a zjadłam 3 łyżeczki musli z jogurtem naturalnym i dwie kostki czekolady gorzkiej :)
teraz czekam na 12 bo wtedy mam jeść owoc a tak mi się chce pomarańcza
 
witam;-) ja dziś na czczo 89,po śnaidaniu 98...i pozgnałam narazie ketony:-) jutro jadę na badania z krwi od mojego diabetologa i dopiero zobaczymy co dalej po poniedziałkowej wizycie.... narazie dieta bez insuliny się dość sprawdza...
 
hejka.ale macie dzis ladne cukry. u mnei wynik dwucyfrowy to moze raz w tyg sie zdarza. na czczo dzis 101. no i po posilkach kolo 120 po 1,5 godziny z insuliną. zwariowac idzie. \
na obiad dzis zjadlam dwa male klopskiki z kaszą jęczmienną i mała lyzeczką buraczków.

i zgaga mnie wkurza na maksa!!!
 
reklama
Aga a dlaczego mierzysz po II śniadaniu ? Ja mam wskazanie do pomiaru 4 razy, ewentualnie mierzę dodatkowo jak chcę nowe danie wprowadzić, albo pozwolić sobie na więcej :-)

Syla
a nie za mało węglowodanów na obiad ??

Ja właśnie jem ogórkówkę i zapijam sokiem
 
Do góry