reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Agnieszka mi lekarz powiedział, że dobrze będzie jak wytrzymam do początku kwietnia, a bardzo dobrze jak do połowy termin mam do na początek maja). A jak to robisz, że masz stałego diabologa ? Ja juz poznałam 4, teraz juz sie powtarzają:-)
 
reklama
Tigla ja poznałam 3 panie :) ja jeżdżę tylko w poniedziałki teraz i tak trafiam cały czas na ta samą lekarkę. Mi lekarz powiedział ze położą mnie tydzień przed terminem i będę leżeć tam tak długo az nie urodzę więc naprawdę bardzo możliwe ze się spotkamy :)a oriętujesz sie co tam trzba zabrać do szpitala czy dla maluszków wszystko czy tylko pampersy, chuteczki i ubranko na wyjście
 
U mnie terminy wizyt reguluje ginekolog-zalatwiam wtedy 2 w 1. Jutro też tak robie i właśnie chcę zapytać lekarza bądź umówic sie z położną żeby poznac szczegóły pobytu w szpitalu. jak sie czegoś dowiem to dam znak. A twój ginekolog nie jest z Miejskiego ?
 
Mój ginekolog jest z miejskiego ale on przyjeżdża do mnie do miasteczka do przychodni bo ja do Bydgoszczy mam prawie 80 km. I to on mnie skierował do miejskiego do przychodni diabetologicznej
 
Ja też do Bydzi dojeżdzam, mój gin tylko tam przyjmuje. A Twój nic Ci nie mówił o wyprawce szpitalnej ?
Cukry po śniadaniu 98 :-)-nie pamiętam kiedy miałam taki fajny wynik.
 
Ja jestem ze śląska, dokładnie okolice Wodzisławie Sląskiego a Jastrzębia zdroju :) koniec świata już prawie bo 2 km od domu mam granicę Czeską :-D
 
Tigla no właśnie nie mówił i chyba będę musiała zadzwonić na oddział i sie zapytam

Pyśka a myślałam ze mieszkasz gdzieś bliżej bydgoszczy bo tam do diabetologa nie musisz sie rejestrować wcześnie tylko przyjeżdżasz i Cię przyjmują

u mnie po śniadaniu bylo 121 :no:, a po drugim 98 a zjadłam 3 łyżeczki musli z jogurtem naturalnym i dwie kostki czekolady gorzkiej :)
teraz czekam na 12 bo wtedy mam jeść owoc a tak mi się chce pomarańcza
 
witam;-) ja dziś na czczo 89,po śnaidaniu 98...i pozgnałam narazie ketony:-) jutro jadę na badania z krwi od mojego diabetologa i dopiero zobaczymy co dalej po poniedziałkowej wizycie.... narazie dieta bez insuliny się dość sprawdza...
 
hejka.ale macie dzis ladne cukry. u mnei wynik dwucyfrowy to moze raz w tyg sie zdarza. na czczo dzis 101. no i po posilkach kolo 120 po 1,5 godziny z insuliną. zwariowac idzie. \
na obiad dzis zjadlam dwa male klopskiki z kaszą jęczmienną i mała lyzeczką buraczków.

i zgaga mnie wkurza na maksa!!!
 
reklama
Aga a dlaczego mierzysz po II śniadaniu ? Ja mam wskazanie do pomiaru 4 razy, ewentualnie mierzę dodatkowo jak chcę nowe danie wprowadzić, albo pozwolić sobie na więcej :-)

Syla
a nie za mało węglowodanów na obiad ??

Ja właśnie jem ogórkówkę i zapijam sokiem
 
Do góry