reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

u mnie dzis na czczo 94:-) chyba pierwszy raz tak nisko.. pospalam dzis do 8 choc o 7 powinnam wziaśc insulinę.wkurzam sie bo nie dosyc ze cała noc co 2 godziny budze sie na fenoterol to jeszcze rano pospac nie moge bo sniadanie trzeba zjesc o 8. a tak mi sie czekolady chce ze zwariuje!!!
dzis mam w ogole od rana doła.za oknem taka pogoda!! taaakie słonce a ja w tym więzieniu mom tkwię..

bardzo prosze o kciuki bo mam dzis wizytę po południu! oby bylo ok.

mi mleczko nie leci.ale dziewczynom w szpitalu to prawie kazdej juz leciało. ciagle mialy plamy na koszulach:-)
 
reklama
Ja dziś byłam na ostatniej wizycie u diabetologa i na ktg. Bałam się, że zostawią mnie w szpitalu, ale na szczęście jeszcze nie. Musze wyleczyć przeziębienie i zgłosić się do szpitala dzień przed terminem porodu. O ile szybciej się coś nie wydarzy. Według mojej diabetolog powinnam urodzić w ciągu kilku dni, bo cukry mam ostatnio idealne, a przed porodem zapotrzebowanie na insulinę spada. Zobaczymy, jak to będzie :)
 
sorella kciuki zacisnięte.:-)
u mnie dzis na czczo znowu wysoko..

zaraz mierze po skromnym sniadanku..
 
A ja mam problem z diabetologiem ;( niby profil w szpitalu wyszedł mi idealnie ale w domu mam szaleństwo dlatego mam iść do diabetologa. Sęk w tym, że najbliższy który przyjmuje ciężarne jest w Zabrzu ;/
 
Wiecie co...wczoraj bylam u diabo, po 32 tygodniu moje cukry tak szalały, że codziennie miałam wszystko powyżej 110 i jakieś przekroczenie...oprócz na czczo- dwa razy mi się zdarzyło mieć 91 i 95 w ciągu prawie miesiąca. Diabo dał mi insulinę nocną, wczoraj ją wzięłam pierwszy raz i dzisiaj żaden z moich cukrów nie przekroczył 100...i nie wiem czy to jej wpływ czy po prostu z dnia na dzień tak się wyrównały...mam tylko nadzieję że to nie zbliżający się nagle poród
 
reklama
moze wystarczyla dawka nocna zeby sie wyregulowały te cukry.najwazniejsze ze są ok i sie nie martw:-)

Pyska a jak te twoje cukry? dziwne ze w szpitalu mialas ok a w domu szaleją. a w szpitau badali ci w laboratorium czy tez tylko glukometrem??

a ja dzis bez pomiarów.ale mialam stresa. skonczyly mi sie paski a w aptece nie bylo dopiero po poludniu mąz wykupil.
 
Do góry