reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

z palca? ja miałam z rzyły. ja pierdziele kazdy inaczej i jak tu ma byc ok.
a w tym szpitalu to rzeczywiscie dziwnie. no to zrob sobie tą glukozę w domu skoro tak samo ci zrobią w labortorium..
 
reklama
Pyśka naprawdę dziwne ze Ci z palca pobierali a nie z żyły ?

ja też bardzo bym chciała powtórzyć test i najlepiej jak by wynik był w normie :)) moje cukry coraz wyższe ale norm nie przekraczam ale wyniki coraz bliżej górnej granicy jeszcze trochę i powinny zacząć spadać spadać w końcu jeszcze 5 tygodni
 
No właśnie też się z dziwiłam że z palca a nie z żyły! w pierwszej ciąży mi brali z żyły! ja już nie wiem co robić ;/ bo jak mierzę godzinę po posiłku to zawsze mam ok 135-148
 
Witam Was Mamusie:-) jestem tu nowa,więc proszę o wyrozumiałość:tak: jestem w 29 tygodniu ciąży i od tygodnia wiem o swojej cukrzycy...narazie "tylko" dieta i obserwacja,bez insuliny...wyniki bywają różne,ale na ogół w normie...ehh uczę się żyć z tą świadomością...dołączyłam do Was,żeby w razie czego mieć z kim pogadać o swoich problemach cukrzycowych,bo nie znam nikogo w realu z kim mogłabym się wymienić poglądami:tak:
 
Witam Cię Kochana:-) może powiedz mi jak dodać sobie suwaczek? bo mam gotowy ale nie umiem wstawić...:-( ja też cukry dziś mam w normie.jestem teraz mocno przeziębiona i mój diabetolog mówi,że wtedy cukry idą w górę...i faktycznie wczoraj prawie po każdym posiłku miałam ponad normę...hmmm
 
A ja zjadłam dzisiaj racuchy i 134...przesadziłam z ilością...
Dziewczyny a czy jak gdzieś wyjeżdżacie to macie wyższe cukry????...ja wczoraj na wyjeździe przy takim samym śniadaniu 137, a dzisiaj 99...nie wiem czy stres czy coś...zawsze jak gdzieś jadę mam przekroczenia
 
Anet Wpisujesz w wyszukiwarkę hasło "suwaczki". Mozesz teź wybrać opcję to z forum (masz po prawej stronie tabelkę DLA CIEBIE i tam są m.in. różne stronki przydatne najbardziej m.in. suwaczki.com
Gdy już w tą stronkę wejdziesz, wybierasz rodzaj suwaczka jaki chcesz utworzyć i po kolei wybierasz opcję tła itd. Na końcu kopiujesz adres suwaczka dla forów internetowych i wklejasz go w swoją sygnaturkę (masz ją dostepną w opcji OPERACJE-edytuj swój profil). Klikasz Zapisz i gotowe!
laugh.gif



Marta ja nie zauważyłam żebym miała wyższe cukry jak gdzieś jadę, u mnie to zależy od dnia he :) jak rano mam wyższy to cały dzień taki jest
 
Witajcie Słodkie :-)
Podczytuję Was już dość długo i postanowiłam też troszkę się udzielać :)
Z cukrzycą "walczę" cały 2013 rok. Agnieszka wiem, że chodzimy obie do Miejskiego. Szokują mnie czasami Twoje niskie wyniki np dzisiajszy obiad. Ja jeżeli nie mam powyżej normy to zawsze jest trzycyfrówka, a u Ciebie 68 :szok:. Powiedz ile masz dziennie wymienników, ile insuliny i co zjadłaś na ten obiad ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tigla ja mam 24 ww w sumie 25 bo dołożyli mi jeden wymiennik między obiadem a II śniadaniem bo a długa przerwa była i miałam silne niedocukrzenia cukier spadł mi nawet raz do 33.
Insulinę też mi zmniejszyli bo doszłam do 10 j do śniadania 6j obiad i 10 kolacja no i 10 na noc , to cukry miałam za niskie i teraz do śniadania mam 7 j obiad wcale nie biorę insuliny do kolacji 7 j no i na noc zostało 10. Ja mam o tyle dobrze ze trochę się poruszam i cukier szybko spada a dzisiaj na obiad było 0,5 szkl kaszy, pieczona pierś z kurczaka i buraczek
 
Do góry