reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Witaj Edyta. nic sie nie bój..damy rade:-)

ja tez po kolacji polozylam sie z małą i sie spoznilam 40 min.z mierzeniem cukru.

przeczytalam tą broszurkę.bardzo przydatne informacje i duzo mi pomoze w komponowaniu posiłkow ale jak czytam jadlospisy to dochodze do wniosku ze za malo jem. moze powinnam wiecej. tam na sniadanie podają 3 kromki. a ja jedną moge . ale juz sie przyzwyczailam do tak czestych posilkow i nawet juz nie czuje glodu. fajne uczucie sie najesc:-)
 
gdybym ja na śniadanie zjadła 3 kromki chleba to cukry by mi chyba wybiły glukometr :-)
bardzo mi rośnie po chlebie, makaronie i ziemniakach, a z kolei batonika czekoladowego mogę:tak:
 
W tej broszurce to jest taki przykładowy jadłospis wiadomo że nie każda może sobie pozwolić na 3 kromki chleba, ja też nie mogę ale na dwie już tak :)

U mnie dzisiaj na czczo 84 ciekawe jak będzie po śniadanku
 
Eh zaryzykowałam i wyplam szkl mleka do śniadania i cukier 139 a tak mi się go chciało :)

Edyta czekamy na wieści z wizyty :)

Pyska u mnie też dzisiaj jajo sadzone na obiad, reszta domowników ma jeszcze marchewkę na słodko i ziemniaczki a ja niestety ziemniaczki i marchewka gotowana czysta blee
 
No właśnie ja się zastanawiam, jajo czy pomidorówka ;/ tylko nie wiem jak by ją zrobić, żeby mi nie zaszkodziła.

Po śniadaniu mam 132
 
hej

a ja na czczo 126:-(

po sniadaniu po godz.173 a po 2 godz. 122.. i jakos mi niedobrze dzis..
po 2 kanapkach z szynką i jajkiem i ogorkiem. no i przyznam sie ze zjadlam pol plasterka sera zoltego buuuu

a wczoraj zjadlam czekolade i bylo ok. hehe zwariowac mozna;-)

ja po zupie pomidorowej z ryzem cukier mialam super i po ogorkowej tez. o barszu ukrainskim byla masakra. no ale wiadomo kazdemu inaczej.
a dzis na obiad wczorajsza ogorkowa zostala i gotowane udko.

tak sie najadlam dzis na sniadanie tymi dwoma kanapkami ze nie mam ochoty na drugie sniadanie.. na sile jesc??
 
reklama
Ja się nie znam ale osobiście bym się nie zmuszała! skoro jesteś najedzona to najwyżej później zjedz drugie śniadanie ;)

Mnie wczoraj wieczorem naszło na płatki kukurydziane z jogurtem naturalnym i truskawką. Zrobiłam trochę, zjadłam i poszłam spać zeby mnie nie naszło na mierzenie cukru po tym :-D
 
Do góry