reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Witam drogie Panie,
jestem licencjonowana położną i prowadzę badania na temat efektywności edukacji przedporodowej. Jest to bardzo ważny temat, ale niestety bardzo rzadko poruszany przez personel medyczny i stosunkowo niewiele jest danych na ten temat. W związku z tym bardzo proszę o pomoc i wypełnianie ankiet, ponieważ bardzo możliwe ze zdobyte dane pomogą dokonać bardzo ważnych zmian i ukazać braki w edukacji przedporodowej.

Ankieta - Ocena efektywności edukacji przedporodowej
 
reklama
Jak narazie to chyba nic się nie dzieje jeszcze , a już miałam nadzieje że tam zostane :) hehe
Leżałam sobie 40 min i słuchałam bicie serduszka małego i tam od czasu do czasu pokazywały się skurcze góra do 20 % i to tyle jak narazie :confused: We wtorek mam się znowu zgłosić na kolejne KTG. Wiec jeszcze czekamy...

A u was co słychać dziewczyny?? jak radzicie sobie z cukrami?:)
 
u mnie cukry jak na razie w normie co mnie bardzo cieszy :-), przynajmniej jestem spokojniejsza

w środę idę do gina na wizytę więc pewnie zrobi mi Usg a ja już się nie mogę doczekać
 
No to super ;) u mnie w sumie cukry też w normie:)
Nie dziwie Ci się wcale, bo ja w środę u lekarza i byłam taka podekscytowana hehe tym bardziej że to końcówka:)
To obecnie w którym tygodniu jesteś?
A właśnie miałam pytać jak tam po tych tostach i parówce?:))
 
apo tostach z majonezem cukier o dziwo 98 :) więc mogę jeść ,po parówce nie pamiętam ile ale też spoko

teraz jestem w 26 tygodniu więc jeszcze trochę ale już bliżej niż dalej :-)
 
tostów jeszcze nie próbowałam, ale parówka to masakra, cukier skacze, po pasztecie też, ale po jednej sztuce jajeczka na miękko cukry stoją :-D
 
reklama
Do góry