reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

witam, Asiek888 jestem tu nowa i troszkę się gubię ale mam pytanko jesteś z Olsztyna i do tego cukierkowa mama to tak jak ja :) miło by było pogadać z kimś ze swoich stron i z tymi samymi problemami.
 
reklama
no tak też dodaję sałatę i czasami jajko ;) no a ja mam niski i już dzisiaj w panikę wpadłam bo ten sklep w którym kupuje nie miał ale na szczęście znalazłam w drugim bo skończył mi się a co do cukru źle napisałam mam 80-110 o tak ;P

 
spoko ja pamiętam początki gdy miałam 130 140 załamka siedziałam płakałam po 2 dniach do poradni powiedzieli co i jak doradzili i jest o.k a ty jesteś z warmi i mazur jak tak to super i miło mi że znalazłam tutaj kogoś ze swojego regionu ;P

damy radę trzeba być silnym

 
no to masz lepiej niż ja bo mi 7 chyba że maluszek szybciej wyjdzie by mógł ale w lipcu ;P a czemu myślisz że mieli by cię kłaś do szpitala ??

 
2 tyg w szpitalu szok ;/ ale wiadomo zdrowie maluchów najważniejsze....poczekamy zobaczymy jak to będzie niedługo się dowiesz....ale chyba tak źle nie bedzie jak mówią.

ale zazdroszczę że u ciebie to już tylko 3tyg a u mnie aż 7tyg

 
ja raczej w ostródzie bo tu mam bliżej jestem z okolic olsztyna ale mąż z stamtąd pochodzi teściowa namawia mnie na olsztyn ale ja jakoś nie chcę chyba że coś wydarzy się takiego że mnie skierują do olsztyna do szpitala ale odpukac oby nie chociaż ciekawa jestem jak mój maluszek jest ulozony itp

 
reklama
hej
ja mieszkam na wsi w woj. dolnośląskim, do miasteczka gdzie jest szpital, w którym chcę rodzić mam 10km, więc nie jest tak źle. ale, bo zawsze jest jakieś ale, mój gin. ostatnio mnie zestresował troszkę bardzo, stwierdzając, że jeżeli będę potrzebowała insulinę (na razie sama dieta wystarcza, cukry b.dobre, ale ok. 8 tygodni jeszcze przede mną:dry:), to będę rodzić we Wrocławiu. a ja kurka do Wrocka mam 100km, nie znam miasta, nikogo tam nie mam z rodziny, to się przeraziłam:baffled:. także proszę trzymajcie kciuki za mnie:tak:, by dieta wystarczyła.

a z innej beczki, stoję przed dylematem wózkowym (to moje pierwsze dzieciątko), mam do wyboru gondolę 80cm lub 90cm, Bąbelek będzie lipcowy, więc trochę w gondoli pojeździ (cała zima wszak), i nie wiem czy 90cm to nie za dużo jednak, czy 80cm wystarczy??? jakbyście mogły coś doradzić, z góry dziękuję:-)
 
Do góry