reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

więc tak mam tabele mam zapisywać wyniki 4 razy dziennie i raz w tyg miedzy 22-3 w nocy musze skserować sobie tabele 10 razy bo 1 tabela na tydzień niby kontrola za 2tyg ale powiedzieli że jak po weekendzie będę miała podzyższony cukier 3 razy to w poniedziałek do nich mam jechać....ehh ciężko to widzę ale dam radę zaopatrzyłam się w paski igły i glukometr takze od jutra działam.

 
reklama
Smutnamamuśka super wieści - gratulujemy!!!! i życzymy wszystkiego co najlepsze!!!!

Asiek dasz radę - wszystkie jakoś musimy podołać ;-)
 
Asiek - dasz rade:) .
A jak by co , to insulina nie taka straszna.
Sama ja teraz przyjmuje i jest mi lżej.
Bo bez insuliny masakrycznie się głodziłam.
 
na razie 2 mierzenia za soba mam i jest o.k oby tylko uważac na to co sie je i nie mieszac za bardzo ;/ a nie obejrze sie i 2tyg na kontrole a potem z gorki do porodu dla maluszkow wszystko nawet CC wytrwam !!!!

 
smutnamamuśka chyba teraz musi zmienić nick ;) wielkie gratulacje !!!

a dlaczego jednak skończyło się cc??
 
smutnamamuska jakie dobre wieści! Gratulacje.
Teraz już jesteś w innym świecie:)), z maleństwem. bez cukrzycy, lęków o siebie, o dzidzię i o poród... Super.:tak:
 
Kudi81- u mnie od samego początku było wiadomo, że skończymy cc, byłam już po jednym, a poza tym moja miednica podobno jest za wąska do podejmowania prób porodu naturalnego i pojawił się jeszcze problem ze spojeniem.
nefiii- fakt to już zupełnie inny świat, szczerze pisząc o cukrzycy prawie zapomniałam...Poziom cukru mierzę czasem raz dziennie a czasem nawet raz mi się nie uda. W szpitalu mnie jeszcze regularnie kontrolowali ale było ok, więc nie mam już siły tak się ciągle kłuć, a poza tym zapominam...Teraz inna dieta, ale tu nawet eliminując część produktów można się najeść...
powodzenia
 
Jestem w 15 tc., w piątek zrobiono mi pomiar glukozy na czczo, wynik : 108. Pomiar robiła położna, nie konsultowała z lekarzem. Dodam, że strasznie męczą mnie omdlenia. Czy mam powody do obaw? Czy cukier jeszcze powinien się unormować?
 
asiek888 jak postępujesz po posiłku, tzn. siedzisz czy zmuszasz się do ruszania? ja po każdym posiłku się staram ruszać, przeważnie spacer i wtedy jest ok (chociaż czasami też to nie pomaga), a jak siedzę to zawsze mam zły wynik.

trochę dziwi mnie to że jesteście głodne na diecie, może z moją dietą jest coś nie tak bo na początku to nawet nie mogłam tego przejeść zwłaszcza objad był za duży i po nim zawsze mam zły cukier a teraz jak obcięli mi o 1ww to mogę to zjeść ale nadal cukier za wysoki ;(

porażka, chyba nie uchronię się od insuliny, jutro kontrola, ale już widzę że na 4 dni mam 5 złych wyników ;(

a może macie dostęp do skanera i udało by się wrzucić na forum skan waszych diet może coś wyłapiemy co nam nie pasuje z tymi cukrami?
 
reklama
hejka sorki że dawno tu nie zaglądałam byłam wczoraj w poradni bo przez weekend 3 razy cukier mi przekroczył normę ale powoli powoli i jest o.k mimo iż boję się każdego wyniku.....ja się ruszam nie cały czas ale troszkę spaceruje po ogrodzie troszkę odpoczywam i znowu spacerek :D

najgorzej było z obiadami ale teraz jest o.k.....ja wam wkleję co dostałam w poradni....


P5190209.jpgP5190208.jpg


 
Do góry