reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co się dzieje w moim brzuszku ?(z perspektywy lekarza)

reklama
Czekam na wyniki badan moczu,mialy juz byc a tu wieczor i ich nie ma.Martwie sie,ze bedzie infekcja,tak jak podejrzewal lekarz wczoraj.Heh...zobaczymy.
 
jestem....
tralalala , tralala serducho bije jak ta lala.:-D:-D:-D:-D:-D
tak powiedział lekarz :-D:-D:-D:-D:-D:-D
Parametry iskierki to 8,7mm
co odpowiada 6 tyg i 6 dni ciąży :tak::tak:
ale ,żeby nie było tak kolorowo z racji twardej macicy dostałam 2 x 1 luteinka.;-)
Kolejna wizyta za 2 tygodnie.:tak::tak:
I tak dla wiadomości na przyszłość :sorry2::sorry2:
Doktor powiedział,że wtedy jak miałam plamienia i twardnienie macicy i bym nie wzięła nospy to było by już po wszystkim.:baffled::baffled:
Także czasami lepiej tę nospę pobrać przy bólach brzucha.

Jestem szczesliwa yupiiii !!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
wrócilam z wizyty od gina. Zobaczylam mojego okruszka i jego bijące serduszko! kamień spadł mi z serca :-) teraz wierzę , że będzie już dobrze . Lekarz kazał mi sie oszczedzać ze względu na dzisiejsze plamienie. KOlejna wizyta za 3 tyg ;)
 
wrócilam z wizyty od gina. Zobaczylam mojego okruszka i jego bijące serduszko! kamień spadł mi z serca :-) teraz wierzę , że będzie już dobrze . Lekarz kazał mi sie oszczedzać ze względu na dzisiejsze plamienie. KOlejna wizyta za 3 tyg ;)
No to piekne wiadomosci:-) Bardzo sie ciesze:)
Fotka jest?
 
dzieki :-)
Fotka jest ale mega zamazana nie widac go tak fajnie jak na usg..
Wrzucilabym sie pochwalic ale mam skaner w kontuzji ;)
 
reklama
Whoah.Odebralam wyniki moczu.Sa w granicach normy,choc sa tam jakies leukocyty,ale znikome i wiem ze w ciazy to normalne :-)
 
Do góry