reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co Potrafia Nasze Dzieci?!

reklama
Marlenko - to pięknie jak Marysia już mówi Mama - :( moja Nadia tylko Baba phiii - gratuluje

Majka bardzo bym chciała uslyszeć szczekanie z ust Majuni hihihi :rofl2:

Moja Nadia zaczeła wczoraj tez dziwne dzwięki zaczeła wydawac takie cos jak hrrrrrrrr, zakłada pieluszkę na buzię i jak mówie akuku to sie odkrywa ......
 
No to moze uda mi sie kiedys to nagrac:-)Tylko ja nie mam kamerki,ale aparat i na jego widok Maja zamiera;-)
A to szczekanie to jest takie: ha! ha! ha! z jednoczesnym podskakiwaniem;-)
 
No to moze uda mi sie kiedys to nagrac:-)Tylko ja nie mam kamerki,ale aparat i na jego widok Maja zamiera;-)
A to szczekanie to jest takie: ha! ha! ha! z jednoczesnym podskakiwaniem;-)
Majka moglaby stworzyc duet z Brunem bo on czasami ziaje jak piesek :-D tylko nie wiem gdzie on to podchwycil mala papuga chyba na spacerku w parku:-D
 
Gratuluje czerwcowym maluchom postępów!!!

Jak tak was czytam to stwierdzam, ze Paulinka jeszcze daleko za murzynami:-D ale moze to lepiej...
Mała jeszcze nawet ładnie nie siedzi jak ja posadze..., znaczy siedzi, ale jak juz zainteresuje ja jakas zabawka to leci na boki. Ale staram sie jej nie sadzac, poczekam aż sama to zrobi. Opanowała pełzanie do przodu, tyłem juz jej sie znudziło. Dziwna technikę obrała... ale czołgista z niej niezły:tak:O staniu nie ma jeszcze mowy, i o gadaniu rowniez... jak mówie jej mama albo tata, to sie smieje zamiast gadac:-D
 
Jak tak was czytam to stwierdzam, ze Paulinka jeszcze daleko za murzynami:-D ale moze to lepiej...
Mała jeszcze nawet ładnie nie siedzi jak ja posadze..., znaczy siedzi, ale jak juz zainteresuje ja jakas zabawka to leci na boki. Ale staram sie jej nie sadzac, poczekam aż sama to zrobi.

No to u nas podobnie- tylko Bart pełza w okół własnej osi, no i zaczyna dużo dyskutowac ;-)
 
reklama
Do góry