reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co nowego w buteleczce i w miseczce...

Jak dobrze,że my mamy ten wątek,bo juz myslałam,że coś nie tak.a tu same takie niejadki,jak Kubula,dobrze,ż mleko pije....:baffled:
 
reklama
Oli też lubi mleko i na szczęście może je pić.
Pewnie jakbym w porze obiadowej dała Oliwce mleko zamiast banana, to by wypiła, nie pomyślałam o tym.
 
U nas taki etap niejedzenia był jakiś miesiąc temu i trwał może z dwa tygodnie, a potem wszystko wróciło do normy:tak: Owszem są rzeczy, za którymi nie przepada, ale wszyscy tak mają, więc się nie martwię. Zresztą dietę ma raczej urozmaiconą, więc też nie jest źle;-)
Ostatnio na topie są Cheeriosy wielozbożowe do chrupania w trakcie dnia;-)

Większego apetytu życzę Maluchom:tak:
 
Oli też lubi mleko i na szczęście może je pić.
Pewnie jakbym w porze obiadowej dała Oliwce mleko zamiast banana, to by wypiła, nie pomyślałam o tym.

Ja właśnie daje mleko w porze "przedrzemkowej",mały kubeczek(jakieś 140 ml.z kawka zbożową).:tak:
 
Oli dziś na śniadanie dostała w miseczce mleko z mieszanką różnych płatków zbożowych (kukurydziane, kółeczka miodowe i kulki czekoladowe). Zajadała z wielkim apetytem i nie było marudzenia przy śniadaniu, jak zwykle :-) Że też wcześniej nie wpadałam na pomysł takiego śniadania. Co prawda długo jadła, bo mleko rzadkie, więc ciężko jej się na łyżkę nabierało, ale zjadła w całości :tak:
 
Ostatnia edycja:
Dawałyście może dziecku wątróbkę?
Wczoraj zrobiłam i Kuba posmakował z talerza męża i mu smakowało.
Raczej nie zamierzam mu dawać,ale jak czasem skubnie...:baffled:
W sumie rzadko robię.

No i powiedzcie,jak z makiem na Święta?Dajecie?
 
Ja wątróbkę daję Oliwce, u nas czasem jest na obiad wątróbka w sosie cebulowym i Oli je normalnie z nami.
Mak też już jadła w torciku makowym.
 
Witam,mam małe pytanko:angry: w sklepie widziałam jakąś nową linie produktów Gerbera -Menu Smakosza ;-),moja dzidzia skończyła właśnie 9-miesiąc ,czy któraś mama już próbowała tych dań?? Jak wam smakowały??
 
reklama
Do góry