reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co nowego w buteleczce i w miseczce...

reklama
A my dziś na obiadek ugotowaliśmy zupkę o skałdzie:
marchewka (odrobinę), pietruszka, seler, ciutkę cebuli, pierś z kurczaczka i dwa malutkie pomidorki..do tego drobniusio posiekana natka pietruszki....i baaaardzo smakowało...:tak::tak:
 
Prosze o pomoc!!:-)
Mam zamiar ugotowac dzisiaj rosol <dla mnie i Krzyska> i pytanie takie czy moge miesko z tego rosolku dodac do zupki jarzynowej jULCI CZY MUSI BYC UGOTOWANE OSOBNO I CZY MUSI TO BYC PIERS Z KURCZAKA, CZY MOZE NP. UDKO CZY COS TAKIEGO:sorry2::sorry2::sorry2:
NIE WIEM BO NIE GOTOWALAM JEJ JESZCZE:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Prosze o pomoc!!:-)
Mam zamiar ugotowac dzisiaj rosol <dla mnie i Krzyska> i pytanie takie czy moge miesko z tego rosolku dodac do zupki jarzynowej jULCI CZY MUSI BYC UGOTOWANE OSOBNO I CZY MUSI TO BYC PIERS Z KURCZAKA, CZY MOZE NP. UDKO CZY COS TAKIEGO:sorry2::sorry2::sorry2:
NIE WIEM BO NIE GOTOWALAM JEJ JESZCZE:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
My gotujemy królika. Ponoc mięsko dla małych alergików. kurczaka ze sklepu bym się bała. Tam jest sama chemia.:no:
 
Prosze o pomoc!!:-)
Mam zamiar ugotowac dzisiaj rosol <dla mnie i Krzyska> i pytanie takie czy moge miesko z tego rosolku dodac do zupki jarzynowej jULCI CZY MUSI BYC UGOTOWANE OSOBNO I CZY MUSI TO BYC PIERS Z KURCZAKA, CZY MOZE NP. UDKO CZY COS TAKIEGO:sorry2::sorry2::sorry2:
NIE WIEM BO NIE GOTOWALAM JEJ JESZCZE:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Najlepiej dodać kawałeczek piersi, ale mięsko musiałabyś wyjąć zanim dodasz sól i inne przyprawy:tak:
 
reklama
Do góry