reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co nowego w buteleczce i w miseczce...

Kuba też je mniej,widocznie tyle organizm nie potrzebuje,nie rośnie już tak szybko jak w pierwszym półroczu.No i mały nie chce kaszki na wieczór,tylko mleczko.Chyba dam mu jutro na śniadanie.:-D:-)
 
reklama
Lenulka, mały sloiczek to nie jest tak dużo. Oli już zjadała 150 g ale teraz rzeczywiście zjada mniej. Jestem bardzo ciekawa ile waży, bo mi osobiście się wydaje, że dość mocno schudła. No ale zaczęła się bardzo dużo ruszać, nie leży już w miejscu jak kiedyś.
Kto wie, ile powinno dziecko sześcio i siedmiomiesięczne przybierać miesięcznie?
 
Kasiad czytałam gdzieś.że jakieś 400-500g.Wynika to też z siatki centylowej masy ciała.

A mój Kuba przez 1,5 miesiąca przybrał 500g
 
Ja na szczepienie idę dopiero 17tego, ale kusi mnie, żeby wybrać się do przychodni i zważyć Oliwkę. I tak idę do pracy w poniedziałek, a przechodzę tuż obok przychodni. Pewnie wdepnę ją zważyć jak nie będzie ludzi.
 
No może spróbuję. Zresztą te słoiczkowe też są bez wywaru, więc nie powinno być zbyt dużo tam alergenów, a Oli ma niezbyt dużą tą nietolerancję. Jak zjem paster sera i wleję sobie odrobinę mleka do kawy, to nic jej nie jest. Jak zjem więcej białka krowiego, to wychodzą jej kristki na brodzie. Ale jeszcze nigdy nie podawałam Oliwce bezpośrednio niczego z małą ilością białka krowiego.

trzymam kciuki daj znac jak poszlo-napewno dobrze

moja lenulka tez je ostatnio mniej niz kiedys a na dodatek cos sie jej przestawilo i jak wczsniej jadla zupke o 13-14 to teraz chce o tej godz kaszke a zupke ewentualnie tak ok 17.dziwne:dry:
 
reklama
Dziewczyny, co można małemu brzdącowi dawac na zatwardzenie?
Od tygodnia Marysia codziennie robiła małego "bobka" , teraz od 3 dni nie robi kupki. Czasami się bardzo napina i męczy się bardzo. :sorry2:
Co jej można podac:confused::confused:
 
Do góry