reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co na obiad.....?

reklama
Domiska- nie ma kaszy???????????:szok::szok::szok:kazda przyśle Ci po pare kilo i bedziesz miała konkretny zapas:-D

a ja dzis zrobiłam makaron z sosem śmietanowo-brokułowym z piersiami z kurczaka...wyszedł hmmmmm taki sobie, macie jakis sprawdzony przepis?? bo ja robiłam pierwszy raz i tak raczej z głowy i prawie wogóle brokułów czuć nie było:baffled:

a jutro chyba placki ziemniaczane bo jakos nie chce mi sie kombinowac:-p
 
Domiska, to moze na swieta zrobimy ci paczke z roznymi rodzajami kaszym, bo w naszych sklepach jest jej pod dostatkiem :-p:-D:-p

Ja dzisiaj zrobilam domowy barszczyk i pierogi z miesem - wyszlo pycha, no i mam maly zapas w zamrazarce :tak::-)

A Sara zjadla barszczyk z ziemniaczkami, zabielony smietana, a przed chwila wtrabila 3 duze pierogi.

Na kolacje robie salatke z groszkiem, wedlina, serem zoltym, jajkiem i ogorkiem, wiec bede miec z glowy robienie czegos dla malej, bo to zje z checia :tak::-)
 
Domiska co Ci jeszcze do tej paczki dorzucić??;-)
ale pyszności robicie:tak:
u mnie jeszcze była pizza, a jutro krokiety z mięsem i barszczyk knorr;-)
mada ja się nie znam, ale na pewno zrobiłabym z gotowego sosu:-p
 
nieee jestescie okropne takie polskie pysznosci mi tu wspominac :D

aj i te krokiety z miesem ojaj mmmmmmniamiiii :D i pierogi z miesem!!!!!! mowie wam jak czytam te wasze smakowitosci to mnie zoladek z glodu boli :D
juz jestem gotowa nawet zamowic pierogi z miesem przez internet :D bo je znalazlam :D


ale naprawde kaszy nie ma a juz wszedzie szukalam - ale bym zjadla kaszke z sosem i mieskiem ojaa mowie wam :D im wiecej o tym mysle tym wiecej mam smaka :D
 
Domiska, to jak bedziecie w Pl to zapraszam na domowej roboty krokieciki :tak::-):tak:

Mada, dobre sa te wszystkie "sposob na" :tak: ale tego jeszcze nie probowalam :-)

U nas dzisiaj drugi dzien pierogi i barszczyk :-p
 
reklama
Wczoraj zrobilam pyszny krupnik na giczy cielecej i udku z kurczaka :tak: Miecho oczywiscie wkroilam, ziemniaczki, marcheweczka, kasza, zielona pietrucha :tak::-) Sara wciela migiem caly talerz i ma jeszcze na dzisiaj :tak::-) No i jedna porcje oczywiscie zamrozilam na "zaś" ;-):-)
 
Do góry