reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Hola o dawno Cię nie było, witaj w gronie mamuś synków :-)

Mazenka niezła z Ciebie kurka nioska :tak: z takiej ilości jajeczek będzie gromadka dzieci :-)

Tequila
super, że u Ciebie się wszytko zregenerowało i fajnie, że już za chwilę Twoje maleństwa będą u mamusi w brzuszku.

Sznurki piękne te mebelki:tak:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ale miałam przeboje w nocy :-( wstałam siusiu i w toalecie złapał mnie skurcz brzucha taki mocny od dołu do góry, myślałam, że nie dam rady wstać i wyjść z toalety, skurcz był bardzo bolesny a ja zaraz sobie pomyślałam czy to już? Położyłam się, brzuch zmiękł ale za to złapał mnie okrutny ból od kości krzyżowej po odbyt, jakby wbijano mi szpilę, ból trwał i trwał.... nie ustępował, nie mogłam leżeć ani na wznak, ani na boku, ciągle było mi źle, chciałam już budzić męża ale postanowiłam, że najpierw wezmę nospę. No i się udało, ból odszedł a ja zasnęłam. Powiem Wam, że jestem przerażona tym co mnie spotkało:crazy:
 
Hola gratuluje synka :-) mam nadzieje, że dolegliwości Ci minął, ja niestety nie potrafię nic poradzić, bo nigdy mnie nic takiego nie dopadło. Choć ostatnio czasem czuje ból tam nisko, nisko, ale po przeczytaniu tu i na multimamach to zatwierdziłam to jako normalne. Ja ogólnie dobrze sise czuje, oprócz tego,że jak już mam zamiar zasnąć to się muszę nawiercić, nakręcić, a każda zmiana pozycji zaczęła sprawiac mi ból, a maluchy przeciesz jeszcze sporo urosną. Pozatym codzień senność mnie dopada i poprostu zasypiam jak kamień, wtedy nic mi nie przeszkadza, nie słyszę nawet sms, ale na szczęście już ma się nie denerwuje, bo wie że pewnie śpie.

Sznurki bardzo ładne mebelki, widać że solidne :tak: nasze też będą na zamówienie - na dodatek specjalne - tatuś będzie robił , no pewnie z pomocą dziadka, bo jak m przyjedzie to czeka go ogrom pracy

miłego dnia cioteczki :-)
 
madzialenak
ja mam skurcze juz od 2 tyg. A takie silne tez raz na jakis czas. Wczoraj wieczorem mialam taki, ktory trwal dluzej niz minuta, az mnie lekko zemdlilo.
Niestety organizm sie przygotowuje, ale tez maluszki czasem tak naprą na szyjkę i wywolują skurcze..
Ja biore nospe i sie klade.
 
Sony...calusek od cioci Sony będzie przekazany na pewno:tak::-)

madzialenak...boje się, ze do 3kg nie dobije, ale bylabym szczesliwa, gdyby wyszedł ponad 2500g, a w sumie to wlasnie najbardziej mi zależy na tym, żeby Marcel bym zdrowy...a mamunia go napasie później:-D
co do twoich skurczy to ja miałam takie samo tydzień temu...tylko u mnie było ich kilka i nie były takie silne bardzo, no ale odczuwalne. jak bolał cię dol kregoslupa i możliwe ze mialas jakies bole jak na @ to był to skurcz przepowiadający. spokojnie one zaczynają się jakos 4 tygodnie przed porodem...jak wzielas nospe i przeszlo to możesz się wyluzować:tak: a ile trwal ten skurcz liczylas?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madzialenak, ty sie na tym znasz :) mam straszne wysoki puls ze az go slysze w uszach jak mi wali... pytalam sie lekarza co mam z tym zrobic. zlecila mi zmierzenie cisnienia. mam ksiazkowe ufff i niestety zbadanie tarczycy.

tsh mam w normie z tego co widze 2.77
a ft4 10.9. tu mam strzale w dol ale to chyba strzala w dol dla kobiet nie bedacych w ciazy... bo dla 2 trymestru jest przedzial 9.6 - 17.

bede pozniej sie dobijac do mojej dr. mozesz potwierdzic ze swojej strony ze ok??

DZIEKI
 
Do góry