reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Molla a czy myślisz,że ten dr jest taki nieomylny? mógł źle zobaczyć ... i tak bez badań od razu tak mówić???? myślę,że tak nie można ... niedawno moja bratowa trafiła do szpitala - ciaża pozamaciczna - i tam cały czas robili jej badania z krwi ... nie przekreślaj tak od razu, trzeba mieć jeszcze nadzieje, trzeba potwierdzić to badaniami, można poczekać na wizytę w klinice ... Molla może zrób tę betę co?
 
Molla- nie mogę uwierzyć, łzy mi lecą ciurkiem. Wiem, że Ci ciężko ale nadzieja umiera ostatnia, proszę poczekaj jeszcze trochę jeśli nie zagraża to Twojemu zdrowiu i nie idź do szpitala. Może to mały leniuszek, daj mu szansę, nie wierzę, że skoro dwóch lek widziało zarodek to on nagle obumarł i zniknął w 24 h? Nigdy czegoś takiego nie przeżyłam ale jak leżałam w szpitalu była ze mną na sali dziewczyna ze spadającą betą i lek. wcale się nie śpieszyli z zabiegiem. Ordynator stiwerdził, że będą badać betę i robić USG bo nie takie rzeczy widział a wszystko dobrze się skończyło. A robiłaś betę?
 
Aduś no ja już jestem w 4 miesiącu...jutro będzie pełne 14 tgodni I zaczyna się 15....ale jakos myslalam ze pozniej będzie to widoczne przy pierwszej ciazy...mam kolezankę, ktora ma ciaze mlodszą o 5 dni I jej jeszcze nic a nic nie widac...no ale ona normalnie nosi rozmiar 34:p

Molla brak slow...strasznie mi przykro...nie wiem co napisac, bo I tak zadne slowa nie ukoją Twojego bólu...:-:)-:)-:)-(
 
Narazie sie wstrzymam do przyszlego tygodnia,moze zlapie tego,co wczoraj bylam,jak nie pojdzie na urlop,on jest w.mojej miejscowosci. Jak go zlapie,zobacze co on decyduje. Wstrzymam sie moze do wizyty w klinice z dwcyzja,ale to jeszcze 12 dni,a ten cos baknal,ze nie bardzo chodzic z martwym plodem...:(
 
Ikasia jesteś chyba jedyną wśród nas, która niezbyt się z tego cieszy, bo raczej każda z nas nie mogła się doczekać :-) u mnie już było widać w 10tc, no ale ja mam dwójkę, teraz gdy ludzie mnie widzą to myślą,że to już bo mój brzuch wygląda na finał pojedyńczej ciąży, gdy mówie,że to jeszcze 3 miesiące to jest tak: :szok: ... także nie martw się,że już widać, tylko się ciesz,że już widać, później schudniesz i będziesz nosić swój zwykły rozmiar
 
matko...dobre wiadomości przeplatają się ze złymi...nie wiem co pisać

memories....bardzo ci gratuluje, ciesze się bardzo razem z toba, ze na genetycznych wyszlo wszystko ok! tak trzymać dalej, wiem jakie przezycie to takie usg, bo jednak to i polowkowe najważniejsze!tym bardziej się ciesze, ze u ciebie wiaodmosci cudowne:tak:

Molla...ehhh...nie wiem co napisac. nie znam się na tym kompletnie,bo mnie udało się za pierwszym razem, nie wiem co możesz czuc. ale ja wiem, ze bym jeszcze walczyla. może przyspiesz ta wizyte w klinice...BOZE...nie wiem...:-:)-(

Ikasia...u mnie nie było nic widać do 6-7 miesiąca...a teraz prawie w 9 chodze w rzeczach sprzed ciąży...także wiesz, roznie to bywa. maz się smieje, zebym brzuch wypinala, bo ludzie pomysla, ze mamy dziecko od surogatki:-p
 
Ostatnia edycja:
Gotadora jeszcze nie masz takiego wielkiego brzucha. Ja na kilka dni przed porodem jak mówiłam, że to ciąża bliźniacza to salowe w szpitalu nie chciały wierzyć. :-D

Molla trzymaj się. Ja wierzę, że będzie dobrze.
 
reklama
Marcysiowa pokaż nam swoje dziewczynki. Ja już nie mam tej wiadomości gdzie był link i hasło do Twoich zdjęć.
 
Do góry