reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

gotadora ależ ja się specjalnie nie smucę...wrecz przeciwnie...tylko troszke wczesnie:p;-) a z romiarem sie nie przejmuje, bo wchodzę w swoje jeszcze ubrania...no poza jeansami....waga narazie leci w dół...ciekawa jestem czy na kolejnej wizycie mi juz powie kogo mam w środku:)
 
reklama
Gotadorka kazal dzwonic na komore,dal mi nr. Ok.tygodnia po czorajszej wizycie,tylko mowil,ze planuje urlip,tylko nie wie,czy w tym,czy nastepnym tyodniu i nie obiecuje czy bedzie
 
to mój brzuch w 23 tygodniu, teraz nie robiłam zdjęcia. Mąż uważa,że wyglądam jak kangur :dry: no a ja ... hmm boje się jaki wielki bedzie na jesieni ...

tydzien 23.jpg

Marcysiowa zaglądałam na chomika - może wstawisz więcej fotek? Twoje Królewny na pewno już urosły :-)
 

Załączniki

  • tydzien 23.jpg
    tydzien 23.jpg
    41,8 KB · Wyświetleń: 91
Mollunia Nie moge uwierzyc w to co napisalas. Lzy mi leca jak szalone tak sie zdenerwowalam, ze mnie mdli.... Boze spraw, zeby to nie byla prawda :-( Niech wszystko bedzie dobrze....
 
Dziekuje wam kochane za to,ze jestescie
mam tylko was,a przy sobie juz nikogo,zostalam sama jak palec :((((
 
Molla oczywiście,że masz nas, szkoda tylko,że tak daleko od siebie mieszkamy bo mogłybyśmy się spotykać w rzeczywistości, ale kto wie - może przyjdzie taki dzień że się zobaczymy. Ja cały czas wierze,że będzie dobrze, że ten dr się pomylił, a na następnej wizycie wszystko się wyjaśni i będzie można odetchnąć z ulgą
 
Gotadora no pokaźny masz brzusio :-):tak:
Molla kurcze.... Ja bym nie czekała tak długo. Może da radę przyspieszyć wizytę w klinice? Albo jedź do szpitala, tam zbadają Cię dokładnie. Wiesz, mojej znajomej powiedzieli, ze ciąża obumarła i ma jechać do szpitala na zabieg. Pojechała do szpitala, tam zbadali ją dokładnie jeszcze raz i okazało się, ze serduszko pięknie bije. Ja cały czas trzymam &&&&&&&&&&&&
 
reklama
Ikasia--> ja cały czas wyczekuję brzuszka, a tu tylko małe mini mini wybrzuszenie, ale wszyscy wokół mi mówią, że jeszcze zdążę się nacieszyć :-) Ale teraz jak dzidzi rośnie z dnia na dzień to pewno i brzusio zacznie mi rosnąć tym tempem:) Ale bym się cieszyła gdyby już coś u mnie było widać:happy2:

Miliaa->jeszcze czekam wyniki Testu Pappa, ale jestem pozytywie nastawiona po dzisiejszej wizycie, do połówkowego jeszcze mi daleko, ale czas pędzi i niedługo będę wspominać tylko pierwsze prenatalne :)

Darii--> spojrzałam na listę i Ty jesteś za mną, na razie kończymy ta listę, ale liczę ze z każdym dniem ona się będzie powiększać i bedziemy "w czołówce" :-)
 
Do góry