reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Miliaa ja też lubię burzę :tak: a ja czekam na deszcz aby trochę oczyścił powietrze bo jestem uczulona na pyłki traw, drzew i zbóż więc brak deszczu utrudnia mi trochę funkcjonowanie. Nie pamiętam kiedy popadało u nas, w powietrzu jest mnóstwo tych okropnych pyłków, kicham po kilkanaście razy dziennie oraz swędzi mnie gardło od tego paskudztwa.
 
reklama
Millia jak też tak mysle ze gdybym wiedziala ze ostatnia 1/3 mojej ciązy spedze w łózku to też bym bardziej korzystala z kazdej chwili 'wolnosci'.. Zawsze marzylo mi sie przechadzac z duzym brzuszkiem na spacerki, ktore teraz ograniczaja sie do spacerków do wc:baffled:
Dziewczyny leżące czy macie jakies plany spędzania czasu podczas lezenia, coś czytacie (poza forum:-p), słuchacie?
Tobie Millia az tak duzo ego lezenia nie zostalo ;-)
Ja czasami zastanawiam sie czy mam twardnienie brzucha czy to akurat maly zmienia pozycje i tak w pewnych miejscach mi brzuch naciąga bo to napewno róznica? Czy wy to rozróżniacie?
 
Adus, nie musze non stop lezec. Im wiecej leze tym lepiej ale godzinny spacerek moge sobie zrobic o ile macica mi sie nie stawia.

Jesli brzuch ci sie napina to normalne. Tez tak mam jak mala sie przemieszcza. Skurcz czujesz jak przychodzi napina ci sie wszystko w srodku, to jest bardzo specyficzne uczucie niepodobne do niczego. Ja mialam juz skurcze bh i to sie czuje.

Dr mi mowila ze brzuch twardnieje jak sie chodzi, zmienia pozycje i to jest normalne. Tylko takie pojedyncze skurcze sie licza.

A ja na nude mam kindle i czytam sobie cos z chomika... Albo ogladam kretynskie programy jakich pelno w tv...
 
Hej,
A ja już po USG (załapałam sie na dzisiejszy termin) i zgłupiałam totalnie, wszystko wyszło mi na odwrót (specjalnie nie przyznałam się że byłam w czoraj na USG), parametry głowy dokładnie zgodne z wiekiem ciąży, za to brzuszek za mały bo niby 32 tc, wczoraj zgodny z wiekiem ciąży, kośc udowa też niby 32 tc wczoraj prawie 37:szok: waga tylko 2040, wczoraj 2200 noi najlepszy myk na koniec lekarz oświadczył mi, że jestem do cc bo ułożenie jest podłużne miednicowe, wczoraj główką w dół. Doradził mi szybszą wizytę tak za 2 tyg. bo musze miec wskazanie od lek. na cesarkę a 37 tc to ostatni dzownek.
No to sobie rozwiałam wątpliwości... Najpierw chciałam jeszcze jechac do 3 lek. ale daje sobie spokój. Znalazłam usg Weroniczki z 33 tc i tam główka w obowdzie też byla mniejsza o dokładnie 2 tyg (podobnie jak u Zuzy) waga 2080 więc myślę, że taka ich uroda a niunka rozwijała się prawidlowo.
Mam do Was prośbę o pomoc w interpretacji wyniku Toxo IgG:
Tokso -p/c w kl IgG <1,6 IU/ml
Wynik ujemny <1,6
wątpliwy 1,6-2,9
dodatni 3,0
Połozna w karcie ciązy wpisała mi 1,6 i lek stwierdziła, że wątpliwy a moim zdaniem wynik jest ujemny - POMÓŻCIE bo oszaleję co rusz jakaś rewelka.:wściekła/y:
 
Aduś ja sporo też leże, bo w takiej pozycji najmniej mnie bolą plecy, teraz doszłam do wniosku,że boli z powodu tej torbieli, bo to tak z lewej strony, właśnie gdzie ona jest ... nie za bardzo mogę się teraz skupić, więc mało czytam, głównie oglądam filmy, bo nie trzeba myśleć :baffled:

a pro po chłodku w mieszkaniu - u mnie jest tak,że ludzie myślą jak wchodzą do sklepu,że mam klimatyzację :-D no mam ;-) wybudowaną w 1926, i poprawioną przez mego M więc działa znakomicie :-) ale w sklepie włączam też wiatrak, jest na prawdę fajny chłodek, więc jak wychodzę na zewnątrz to nie mogę się nadziwić,że tak gorąco ... ale dziś była burza, a ja jej nie lubie
 
Kurcze a ja ta czekam dzisiaj na burze....bo jest potwornie goraco..na zewnatrz bylam moze godzinke tylko zisiaj bo nie do wytrzymania...

A co do czasu to narazie strasznieeee mi sie wlecze...moze dlatego, ze ciagle pracowalam, dosc intenywnie, po 10h-12h dziennie i tu nagle jestem na L4....i nie mam co ze sobą zrobic:p
 
Kiwisia jak dla mnie to ujemny wynik bo jest wyrazne < i w wileu laowatoriach tak podaja wlasnie wynik wzgledem referencji czyli nawet jak masz 0 to jak w referencjach wynik ujemny jest < 1.6 to tak samo ci napisza w wyniku.. dziwna ta polozna:confused:
Milagors super ze na spacerek mozesz sobie pozwolic:tak:
Gotadora mam to samo , ciezko mi sie na czytaniu skupic a w tv same durne programy teraz lecą :-(
Powiem wam ze od jakiegos czasu czuje ruchy duzo intensywniej no i zaczely mnie niektore bolec.. to pewnie dlatego ze mały jest coraz wiekszy, silniejszy i ma powoli coraz mniej miejsca....
 
reklama
Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za błyskawiczną odpowiedź - JESTEŚCIE KOCHANE:tak: Ja mam dzisiaj dzień schizy chociaz za zwyczaj jestem oazą spokoju (tak przynajmniej odbierają mnie znajomi i rodzina).

Dla leżących i nudzących się - ja odkąd jestem na L4 dwa razy włączyłam tv przed 19. Oddałam się mojej pasji czyli czytaniu ostatnio połknęłam 2 knigi Cobena, Mankela, czytam też serię leciutkich krymianlow MC Beaton pt. Agata Raisin i drugą serię o przygodach Hamischa. Właśnie upolowałam książkę nr 1, którą wydaje Polityka pod serią Lato z kryminalem (kupuje tą serię już 4 rok). Super kryminały polecam jak ktoś lubi koszt całe 15 PLN nr 1 Mankell pt. Niespokojny człowiek, do przeczytania 570 stron małym druczkiem - rarytasik jak dla mnie. Dodatkowo możecie wysłac rodzinkę do Carrefoura teraz są dni taniej książki - za 2,99 dokupiłam kryminały z tej serii z lat poprzednich, jest też dużo innej literatury lekkiej i przyjmnej typu Grochola za 3,99:-)
 
Do góry