reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny zmodyfikowałam trochę naszą listę porodową tzn. dodałam imiona naszych dzieci oraz płeć. Z góry przepraszam jeśli u kogoś popełniłam błąd :confused:
Dodałam tylko dane, które pamiętam :baffled:

1. MISIA (4 lipiec) – córka Lidia
2. TRZCINKA (7 lipiec) - córka
3. COLETA (6-7 lipiec) – córka Lena
4. KWISIA (27 lipiec) – córka Zuzanna
5. MILIAA (14 sierpień) – syn Marcel
6. SZNURKI (20 sierpień) – syn
7. ELONA (21 sierpień) - córka
8. MADZIALENAK (28 sierpień) – syn Sebastian
9. KATE (11 wrzesień) – córka Hania
10. ADUŚ (26 wrzesień) – syn Maksymilian
11. PINGWINEK (28 wrzesień) - córka
12. SONY (18 październik) – syn Paweł
13. OSKAA (22 październik)
14. GOTADORA (24 październik) – córka Marta i syn Mateusz
15. AGAPL (26 październik)
16. MILAGORS (28 październik) - córka
17. AVOCADO (24 listopad) - córka
18. HOLA (27 listopad)
19. MALINUŚ (14 grudzień)
20. MARTKA (27 grudzień)
21. IKASIA (18 styczeń 2014)
22. MEMORIES (30 styczeń 2014)
23. DARII (2 luty 2014)
 
Madzielanek ale ta lista jest super :) przeważają córeczki , Oskaa ma synka a Agapl córeczke z tego co pamiętam..

Nam udało sie kilka ujęc Maksia na połówkowym i widze że mały ma murzyński usta po mamusi i duza stope też po mnie :-)
Za to po tatusiu to ziewa co chwile ja mój M:-D na 17 sek filmiku 2 razy ziewał, chciałabym zeby charakter miał bardziej po meżu bo jak bedzie miał po mnie.... to nie będzie nam łatwo :tak::-)
 
a więc dodałam wpis u Oskaa i Agapl

1. MISIA (4 lipiec) – córka Lidia
2. TRZCINKA (7 lipiec) - córka
3. COLETA (6-7 lipiec) – córka Lena
4. KWISIA (27 lipiec) – córka Zuzanna
5. MILIAA (14 sierpień) – syn Marcel
6. SZNURKI (20 sierpień) – syn
7. ELONA (21 sierpień) - córka
8. MADZIALENAK (28 sierpień) – syn Sebastian
9. KATE (11 wrzesień) – córka Hania
10. ADUŚ (26 wrzesień) – syn Maksymilian
11. PINGWINEK (28 wrzesień) - córka
12. SONY (18 październik) – syn Paweł
13. OSKAA (22 październik) - syn
14. GOTADORA (24 październik) – córka Marta i syn Mateusz
15. AGAPL (26 październik) - córka
16. MILAGORS (28 październik) - córka
17. AVOCADO (24 listopad) - córka
18. HOLA (27 listopad)
19. MALINUŚ (14 grudzień)
20. MARTKA (27 grudzień)
21. IKASIA (18 styczeń 2014)
22. MEMORIES (30 styczeń 2014)
23. DARII (2 luty 2014)
 
Ikasia na pocieszenie powiem Ci, że sama tak niedawno jak ty pisałam. Dziewczyny mi pisały, że to poleci z górki i teraz im muszę przyznać rację. Zapitala ten czas jak szalony. Nic się nie martw, sama to za niedługo napiszesz, a jeszcze w to nie wierzysz.
Madzialenak bardzo dobra robota:) Jeszcze do listy bym wtrąciła laski, które urodziły z datami porodu i imionami :)) Tak na początku listy.
 
Ale się dzisiaj paskudnie czuję w tym upale, nogi mi bardzo spuchły, kostek przy stopach już nie widać :-(
Jak Wy znosicie taka pogodę?
 
Madzialenak ja leżąc w domu źle znosze nawet, mam właczony wiatrak, okna i taras pootwierane a i tak jest parno.. Mam dom drewniany może dlatego, w betonowych ścianach dużo łatwiej pewnie o chłodek.. a jeszcze calkiem niedawno narzekalismy że taka dłuuuuga zima :-)
Milagros czy Tobie lekarka mówila ze masz chodzic max. 1 godzine czy sama tak postanowiłas?
 
reklama
Ikasia...zobaczysz kochana, ze czas ci zleci szybko i za chwile znajdziesz się na szczycie listy:tak: ja to teraz mysle, ze ten czas trochę za szybko mi zleciał...i oczywiście zaluje, ze bardziej nie korzystałam z zycia jak bylam w pełni sprawna. ciesz się w takim razie kazda sekunda z maluszkiem w brzuszku, żebys niczego nie zalowala:-)

madzialenak...piekna robota, ze ty to spamietalas wszystko! szacun:tak: ja dzięki Bogu mam w domu chlodniutko. mieszkam poki co na parterze, gdzie słonko raczej nie dochodzi za bardzo, wiec sypialnie mam chlodna, nawet wiatraczka nie potrzebuje. jedyne co, to i tak się poce, mimo lezenia i nic nie robienia, ale wtedy spryskuje się woda termalna - przyjemne orzeźwienie!
jakbyście nie mogly wytrzymać u siebie zapraszam do mnie:-)
poza tym teraz szykuje się burza, wiec wiatr trochę się rozchulal a moja mordka już się cieszy, bo uwielbiam burze:tak:
 
Do góry