reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Lawendowy Ty nie będziesz miała dylematu polegającego na wyborze szpitala. Nie będzie Ci potrzebny. A mogę o coś zapytać? Kiedy robiłaś ostatnią cytologię? Bierzesz pod uwagę, że ten obecny wynik jest błędny? Takie rzeczy się zdarzają. W laboratoriach też pracują tylko ludzie... Powtórzyłaś cytologię? Bo my "invitrówki" jesteśmy przecież badane wzdłuż i wszerz. Cytologia to podstawa. Musiała być dobra gdy podchodziłaś do invitro (czyli rok temu). Tak szybko się skiepściła? Kurde, a mówią żeby robić raz w roku. To może za rzadko jednak...
 
reklama
Fusun dlatego pobiera się wycinki,żeby potwierdzić wynik, albo go wykluczyć.Wiesz,niektóre zmiany można powiedzieć "same się leczą", po prostu przechodzą, jeśli nie są wynikiem np, długotrwałego stanu zapalnego, to chyba nawet ginekolodzy nie dają nic na to.Wiem,ze pobranie to też pewnie stres, ale to jedyne wyjście, hist-pat prawdę ci powie!A tak szczerze, np. u nas w szpitalu zauważyłam,że częściej kończy się na konizacji, niż wycinaniu szyjki.
To ważne m.in. dlatego, że zmiany małego stopnia są niekiedy wynikiem silnego odczynu zapalnego i mogą się cofnąć po leczeniu.

Cytologia - wyniki w skali Papanicolau i systemie Bethesda - badanie cytologiczne, cytologia, grupa cytologii, rak szyjki macicy, skala Papanicolau - Sprawdź się - poradnikzdrowie.pl
 
Fusun, kochana, bardzo Ci dziękuję za maila. Niedawno go zauważyłam. Już zabieram się do odpisywania :)

Fusun
, ostatnią cytologię robiłam 19 kwietnia 2012 r. Poszłam teraz prywatnie w LuxMedzie zrobić cytologię. Mam taki zyczaj, że robię ja raz do roku. Dr Musiał wyrzucił mnie prawie z gabinetu, twierdząc, że jak robiłam rok temu, to wszystko jest ok. A wg niego cytologię powinno wykonywać się raz na 2, 3 lata. Ciekawe, co by było, gdybym poszła na badanie po 3 latach.
Chciałam powtórzyć, ale dr K powiedział, że nie ma sensu, bo jak dr Kadylak (patomorfolog) się podpisał pod badaniem, to znaczy, że wynik sprawdził dokładnie. Podobno pod fuszerą nie składa swojego autografu.
 
Ostatnia edycja:
widzę ,że tu jakoś żywiej:-D


Witajcie po raz drugi Kochane

Jutro mam crio , ale już myślę w razie czego o zmianie kliniki ...co myślicie o gyncentrum w katowicach i jakiego lekarza polecacie
 
Asia powodzeniajutro i żadnych stresów!!!wyluzuj sie i myśl,że już będziesz w ciąży :-) No ja niezmiennie polecam Gyncentrum ale tylko dr M! wiem,że GizaS miała z nim trochę problemów, bo coś namieszał, ale to jedyny przypadek, który znam (a jestem na dwóch forach),żeby coś schrzanił.Ale o czym Ty mówisz??nie będzie ci potrzebna inna klinika!!!:-D
 
reklama
Dziewczynki jesteście Kochane dziękuję :-) ale ja już taka jestem ...muszę coś planować , bo inaczej porażka by mnie zabiła
 
Do góry