reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
@Motylek a jak Twoje zdrowie? Co u ciebie?
Ja dostałam skierowanie na rezonans magnetyczny piersi. Niestety mogę go zrobić w określonych dniach cyklu miesiaczkowego i dopiero na początek kwietnia się załapałam😕. Byłam u radiologa na śwież usg i guzki ciągle mam ale mój onkolog chce żebym ten rezonans zrobila
jak mowi, zeby robic to rob. Strzezonego Pan Bog strzeze.
 
@Motylek a jak Twoje zdrowie? Co u ciebie?
Ja dostałam skierowanie na rezonans magnetyczny piersi. Niestety mogę go zrobić w określonych dniach cyklu miesiaczkowego i dopiero na początek kwietnia się załapałam😕. Byłam u radiologa na śwież usg i guzki ciągle mam ale mój onkolog chce żebym ten rezonans zrobila
No co Ty 😱, ale mnie zaskoczyłaś 😞 nie jestem na bieżąco 🤦 dawno wykrylas guzki?
 
Uprzejmie informuje, ze sie odsmoczkowalam corke. Nie planowalam tego, ba - wrecz sie mega obawialam, ale przegryzla smoczek kolejny juz wiec wykorzystalam moment. No i o dziwo nie ma awantur ani placzu ani nic. No w szoku matka jest 🤣
Gratuluję ❤️ ja powinnam moją, ale chyba obie nie jesteśmy do tego zupełnie gotowe.
 
@Motylek a jak Twoje zdrowie? Co u ciebie?
Ja dostałam skierowanie na rezonans magnetyczny piersi. Niestety mogę go zrobić w określonych dniach cyklu miesiaczkowego i dopiero na początek kwietnia się załapałam😕. Byłam u radiologa na śwież usg i guzki ciągle mam ale mój onkolog chce żebym ten rezonans zrobila
Przypomniałaś mi, że miałam zrobić USG piersi 3 msc po zakończeniu karmienia 🤦 jutro się umówię
 
@Motylek a jak Twoje zdrowie? Co u ciebie?
Ja dostałam skierowanie na rezonans magnetyczny piersi. Niestety mogę go zrobić w określonych dniach cyklu miesiaczkowego i dopiero na początek kwietnia się załapałam😕. Byłam u radiologa na śwież usg i guzki ciągle mam ale mój onkolog chce żebym ten rezonans zrobila
Dobrze, rezonans jest dokładniejszy. Jak trzeba zrobić biopsję nie wahaj się ani minuty. Z reguły złośliwe zmiany dość dobrze rozpoznawane są na obrazie USG i mammografii. Jak wyjdzie 4b czy 4c to niestety jest już zmartwienie. Jak masz w opisie?
Ja tydzień temu byłam u onkologa, pomacał , zobaczył poprzednie wyniki i stwierdził że się mnie boi😂 znaczy że na USG coś pewnie wyjdzie i będzie musiał podejmowac decyzję.
Dziś właśnie wróciłam ze Słupska, no i k.....wa nie było właściwego chirurga, jakiś na zastępstwie . Otrzymałam kwalifikacje na operację ele w połowie lutego mam tam jeszcze raz pojechać. Świetnie cały dzień w drodze.
 
reklama
Gratuluję ❤️ ja powinnam moją, ale chyba obie nie jesteśmy do tego zupełnie gotowe.
ja tez nie bylam. Po prostu w pon wstala z przegryzionym smokiem, ja powiedzialam zeby wyrzucila i ona to zrobila wiec pomyslalam, ze wykorzystam moment, ze przeciez zepsuty. No i ona to zaakcpetowala ku mojemu wielkiemu zdziwieniu.
 
Do góry