reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dobrze, rezonans jest dokładniejszy. Jak trzeba zrobić biopsję nie wahaj się ani minuty. Z reguły złośliwe zmiany dość dobrze rozpoznawane są na obrazie USG i mammografii. Jak wyjdzie 4b czy 4c to niestety jest już zmartwienie. Jak masz w opisie?
Ja tydzień temu byłam u onkologa, pomacał , zobaczył poprzednie wyniki i stwierdził że się mnie boi😂 znaczy że na USG coś pewnie wyjdzie i będzie musiał podejmowac decyzję.
Dziś właśnie wróciłam ze Słupska, no i k.....wa nie było właściwego chirurga, jakiś na zastępstwie . Otrzymałam kwalifikacje na operację ele w połowie lutego mam tam jeszcze raz pojechać. Świetnie cały dzień w drodze.
Ja mam w opisie tylko ze to ciagle prawdopodobnie torbielki i podane są wymiary bez innych oznaczeń. Biopsję już miałam wiec się nie boję. Usunięte guzki też były badanie i byly to na szczęście gruczolakowlokniaki. Mam nadzieje ze to się nie zmieni❤️
To u ciebie też ciągle czekanie🙄. Ja na szczęście n8e kusze tak daleko jeździć, mam max 100km więc ujdzie
 
reklama
Ja mam w opisie tylko ze to ciagle prawdopodobnie torbielki i podane są wymiary bez innych oznaczeń. Biopsję już miałam wiec się nie boję. Usunięte guzki też były badanie i byly to na szczęście gruczolakowlokniaki. Mam nadzieje ze to się nie zmieni❤️
To u ciebie też ciągle czekanie🙄. Ja na szczęście n8e kusze tak daleko jeździć, mam max 100km więc ujdzie
Dziwne bo w opisie powinnaś mieć oznaczone birads. W zasadzie to taki standard. Ale jeśli masz skierowanie na rezonans i to na NFZ to naprawdę super.
 
Dobrze, rezonans jest dokładniejszy. Jak trzeba zrobić biopsję nie wahaj się ani minuty. Z reguły złośliwe zmiany dość dobrze rozpoznawane są na obrazie USG i mammografii. Jak wyjdzie 4b czy 4c to niestety jest już zmartwienie. Jak masz w opisie?
Ja tydzień temu byłam u onkologa, pomacał , zobaczył poprzednie wyniki i stwierdził że się mnie boi😂 znaczy że na USG coś pewnie wyjdzie i będzie musiał podejmowac decyzję.
Dziś właśnie wróciłam ze Słupska, no i k.....wa nie było właściwego chirurga, jakiś na zastępstwie . Otrzymałam kwalifikacje na operację ele w połowie lutego mam tam jeszcze raz pojechać. Świetnie cały dzień w drodze.
a skąd Ty @motylek24 jesteś Słupsk to nie aż tak już daleko od nas około 200 km 😁
 
ja tez nie bylam. Po prostu w pon wstala z przegryzionym smokiem, ja powiedzialam zeby wyrzucila i ona to zrobila wiec pomyslalam, ze wykorzystam moment, ze przeciez zepsuty. No i ona to zaakcpetowala ku mojemu wielkiemu zdziwieniu.
Ja to pewnie bym.przeyzla, tak jak i odstawienie od piersi jakoś musiałam 🙃 aby tylko ona była.jakos gotowa. Ale nie widzę na razie możliwości zasypiania i spania bez. Aczkolwiek czytałam, jak ktoś mówił, że to właśnie przez smoka dziecko się budziło w nocy... Po odstawieniu spokój.
 
reklama
Do góry