reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja nie karmię piersią. Już wcześniej o tym pisałam. Dostałam w szpitalu dwa albo trzy razy na zahamowanie i w piątek się skapnelam że mi nie dali recepty na dalsze branie reg bromergomu. Mój gin miał nieczynne, w szpitalu nie szło się dodzwonić, lekarz rodzinny nie ma uprawnień. No kuwa 🤦. A ja nie wiedziałam co robić i czy powinnam dalej brać ten lek czy co?
Wczoraj już miałam większe cycki i trochę twardsze. No i zaraz zaczęłam sobie wkręcam różne zapalenia i tak dalej 🥴. Dziś siedzę z kapustą w staniku, piję szałwię i jedna koleżanka miała ten lek w domu. To go kuwa biorę 🤔. Mój gin dalej nie odbiera... No masakra
Acha, na razie mleko mi nie leci tylko cycki bolą i są twardsze
Też miałam bromergon po 1 porodzie , ale bałam się brać, więc jakoś tam sama sobie poradziłam, wiem wiem pisałaś że nie będziesz KP tak pytam czy już po laktacja czy jeszcze coś tam leci , jak masz tam mleko to lepiej po trochu odciągać jednak niż czekać z twardymi cycami, żeby Ci się tam krzywda nie stała 😉
 
reklama
Też miałam bromergon po 1 porodzie , ale bałam się brać, więc jakoś tam sama sobie poradziłam, wiem wiem pisałaś że nie będziesz KP tak pytam czy już po laktacja czy jeszcze coś tam leci , jak masz tam mleko to lepiej po trochu odciągać jednak niż czekać z twardymi cycami, żeby Ci się tam krzywda nie stała 😉
Nic my na razie nie leci. Ani kropelki 🤔. Trochę nie wiem co robić 🤔.
 
reklama
Nic my na razie nie leci. Ani kropelki 🤔. Trochę nie wiem co robić 🤔.
Może położna zapytaj , nie wiem ja po trochu odciągałam, żeby tam żadnych guzów nie było potem , mojej znajomej nacinali piersi tak sobie narobiła, ale nie wiem , po prostu obserwuj i uważaj na siebie 😉
 
Do góry