reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny czy ktoras z Was jest z Warszawy i moze polecic miejsce do Rodzenia + położną? Ogolnie chodze tylko prywatnie do lekarza prowadzacego ginekologa endokrynologa a poza tym jestem totalnie zielona… jeszcze czas na to pewnie…
Polecam z całego serca Starynkiewicza, kadra super, położne zawsze pomocne, spędziłam tam tydzień to poznałam wszystkich, nic nie zrobią bez twojej zgody i wiedzy, wszystko przy dziecku robią przy tobie, doradczyni laktacyjna super, mają laktatory medeli na stanie i już kto pierwszy ten lepszy tylko naprawdę mają dużo. Położna Joanna Piotrowska. Ja rodziłam przez cc, ale jako że potrzebowałam się wygadać to chyba wszystkie położne i pielęgniarki poznałam 😄. Ordynator jest fajny, konkretny gość, młody, ma wiedzę i jest ok chociaż go wkurzyłam bo jak mnie z IP zgarnęli z marszu na patologię to zapomniałam skierowanie na cc dać 😄. Jedzenia dają dużo, może to nie menu z restauracji, ale jak dla mnie było ok, no i szpital mały, kameralny i każdy ma czas dla pacjentek a nie jak w molochu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
no to super że wszystko ok to zaciskaj nogi i leż to wszystko dla Waszego dobra ❤️no i musisz czekać na profesorka. Pij meliskę i dbaj o siebie i maluszka. Reszta się ułoży ❤️
Wiecie co mnie przeraża w tym leżeniu? - (wiem że to może wydać się śmieszne, ale mówię poważnie) bałagan... 😳 Nawet nie będę mieć jak sobie posprzątać🤷 a szczególnie przed porodem... Stresuje się że dziecko do balaganu po szpitalu przywiozę 😵 mój nie umie sprzątać 🙈 i to naprawdę 🙈... Ja wiem ze nie można dziecka w sterylności trzymać ale ja sama w sobie po prostu nie cierpię balaganu ani brudu 😵😵😵 a tu nawet nie ma jak się ruszyć 🤷
 
Wiecie co mnie przeraża w tym leżeniu? - (wiem że to może wydać się śmieszne, ale mówię poważnie) bałagan... 😳 Nawet nie będę mieć jak sobie posprzątać🤷 a szczególnie przed porodem... Stresuje się że dziecko do balaganu po szpitalu przywiozę 😵 mój nie umie sprzątać 🙈 i to naprawdę 🙈... Ja wiem ze nie można dziecka w sterylności trzymać ale ja sama w sobie po prostu nie cierpię balaganu ani brudu 😵😵😵 a tu nawet nie ma jak się ruszyć 🤷
nauczy się nie będzie musiał niech się cieszy że to przy końcówce a nie od początku tak jak ja musiałam od 9 tygodnia leżeć później za mocno sobie pozwoliłam jak lepiej się czułam i znowu musiałam leżeć 🤷‍♀️też myślałam że będę wchodzić po drabinie do kuchni albo do pokoju ale wszystko było ok i tak będzie u Ciebie ❤️
 
Wiecie co mnie przeraża w tym leżeniu? - (wiem że to może wydać się śmieszne, ale mówię poważnie) bałagan... 😳 Nawet nie będę mieć jak sobie posprzątać🤷 a szczególnie przed porodem... Stresuje się że dziecko do balaganu po szpitalu przywiozę 😵 mój nie umie sprzątać 🙈 i to naprawdę 🙈... Ja wiem ze nie można dziecka w sterylności trzymać ale ja sama w sobie po prostu nie cierpię balaganu ani brudu 😵😵😵 a tu nawet nie ma jak się ruszyć 🤷
no to czas najwyzszy zeby sie nauczyl. Duzy chlopak z niego, jak bedzie mial zajecie to nie bedzie myslal o pierdolach i ich wypisywal. Ty bedziesz miec pelne rece roboty wiec niech on ogarnie temat sprzatania. Ma miesiac zeby sie nauczyc.
 
Polecam z całego serca Starynkiewicza, kadra super, położne zawsze pomocne, spędziłam tam tydzień to poznałam wszystkich, nic nie zrobią bez twojej zgody i wiedzy, wszystko przy dziecku robią przy tobie, doradczyni laktacyjna super, mają laktatory medeli na stanie i już kto pierwszy ten lepszy tylko naprawdę mają dużo. Położna Joanna Piotrowska. Ja rodziłam przez cc, ale jako że potrzebowałam się wygadać to chyba wszystkie położne i pielęgniarki poznałam 😄. Ordynator jest fajny, konkretny gość, młody, ma wiedzę i jest ok chociaż go wkurzyłam bo jak mnie z IP zgarnęli z marszu na patologię to zapomniałam skierowanie na cc dać 😄. Jedzenia dają dużo, może to nie menu z restauracji, ale jak dla mnie było ok, no i szpital mały, kameralny i każdy ma czas dla pacjentek a nie jak w molochu.
Oo super dzieki wielkie😘 byłam tam na histeroskopii:)
 
Polecam z całego serca Starynkiewicza, kadra super, położne zawsze pomocne, spędziłam tam tydzień to poznałam wszystkich, nic nie zrobią bez twojej zgody i wiedzy, wszystko przy dziecku robią przy tobie, doradczyni laktacyjna super, mają laktatory medeli na stanie i już kto pierwszy ten lepszy tylko naprawdę mają dużo. Położna Joanna Piotrowska. Ja rodziłam przez cc, ale jako że potrzebowałam się wygadać to chyba wszystkie położne i pielęgniarki poznałam 😄. Ordynator jest fajny, konkretny gość, młody, ma wiedzę i jest ok chociaż go wkurzyłam bo jak mnie z IP zgarnęli z marszu na patologię to zapomniałam skierowanie na cc dać 😄. Jedzenia dają dużo, może to nie menu z restauracji, ale jak dla mnie było ok, no i szpital mały, kameralny i każdy ma czas dla pacjentek a nie jak w molochu.
Kasienko ja od Ciebie bralam heparyne prawda??☺️
 
Dziewczyny jest chyba źle. Na wkładce pojawiła mi się żywa krew. Wygląda jak początek okresu. 😔 Nim mi nie jest, nic mnie nie boli. Ale krew żywa. I to nie wygląda jak plamienie... ☹
 
reklama
Dziewczyny jest chyba źle. Na wkładce pojawiła mi się żywa krew. Wygląda jak początek okresu. 😔 Nim mi nie jest, nic mnie nie boli. Ale krew żywa. I to nie wygląda jak plamienie... ☹
Ja tak miałam w pierwszej ciąży, dosyć mocne krwawienie, pojechałam na IP i okazało się że wszystko w porządku. A jak po nocy? Cały czas krwawisz? Byłaś w szpitalu ? Spokojnie to nie musi oznaczać najgorszego.
 
Do góry