reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Tak. Super, że Ci się udało. Jeszcze wracając do szpitala to te Panie, które wykonują zabiegi przy dziecku są cudowne mają tyle ciepła i empatii w sobie no i wychodzisz z w pełni sprawdzonym dzieckiem i jak coś nie tak to neonatolog i pediatra dają zalecenia co dalej i gdzie się udać, nawet nazwiska podają więc od razu wiesz co robić. Ja wszystkim powtarzam, że tam to mogę rodzić bez zastanowienia jak jeszcze będzie mi dane bo mam same dobre wspomnienia.
No to super wiesci! Brzmi naprawde zachecajaco!
 
Byłam w toalecie. Krwi nie ma. Tylko brudny śluz. Mam nadzieję że to tak jak mówisz naczynko jakieś poszło. Heparynę nie biorę bo nie było dotychczas podstaw. Jeżeli znowu się nic nie pojawi to wytrzymam jutro do prenatalnych. Z moim ginem widzę się za tydzień.

Powiem wam, że wczoraj tak się zdenerwowałam, ze nawet lubemu nic nie powiedziałam. Dzisiaj po robocie mu powiem i od razu pozycja horyzontalna w domu. W pracy mam spokój. 99% czasu siedzę na bardzo wygodnym krześle (troche się rozkładam żeby nie było kąta 90°). Nie dźwigam ani nic.
Dobrze ze jutro masz dobre usg! Wszystko Ci sprawdzi✊🏻✊🏻✊🏻
 
Ale nie patrzec na wiek z ostatniego usg tylko na wiek z terminu miesiaczki?
a duzo się różni? jeśli np. różni się o tydzień to weź ten późniejszy jako referencje to będziesz miała pewność że w dobrym czasie.Nifty można robić od skończonego 10tyg. Ja robilam w 10.4tc. A no i usg najlepiej w 12tc
 
a duzo się różni? jeśli np. różni się o tydzień to weź ten późniejszy jako referencje to będziesz miała pewność że w dobrym czasie.Nifty można robić od skończonego 10tyg. Ja robilam w 10.4tc. A no i usg najlepiej w 12tc
To ja juz jestem umowiona na 10+4 dokladnie na 31.01 na nifty
A pappa mam w 12 tyg juz takze luzik:)
Dziekuje mamuska😘
 
Dziewczyny a jeśli chodzi o wymaz GBS - pobierają go tak jak przy cytologi/mykologi? Nie wiem jak się mam nastawić 🤔bo pierwszy raz idę robić jakieś wymazy do diagnostyki-zawsze jeździłam do kliniki na wszystkie wymazy i robiły mi je położone/pielegniarki🤷
 
reklama
Do góry