reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Moja starsza corka w 28t2d miala 1125g, byla w 25centylu, moja gin byla nieco zapokojona, ze tska mala, ale potem przyspieszyla i byla ok 50-60 centyla. Finalnie urodzila sie 3090g.
Wspolczuje zapalenia, ale dobrze, ze masz antybiotyk, o nerki w ciąży trzeba bardzo dbac.
Co do lekow nie pomoge, nie bralam.
Dzięki kochana, a o co chodzi o te centyle 🤔
 
reklama
Cześć mamuski 🙂
Moja żabcia po wczorajszym usg, zdrowa i ułożona główkowo 28t2d.
Waży 1225g, ktoś ma podobna wagę swojej pociechy ?
Kolejna wizyta za 3 tyg. A za tydz jadę na 3 dodadkowe prenatalne z gotowym pendrive, mam obiecane nagranie całej wizyty mojej pociechy.
Jeśli chodzi o samopoczucie to niestety jestem na antybiotyku bo mam zapalenie pęcherza i nerek 🥺, nudności i zgaga męczą od tygodnia.
Powiedzcie mi jak u Was z przyjmowaniem acard i zastrzyku neoparin, bo mój DR chce mi ostawic za miesiąc a ja wystraszona i chyba nie bardzo chce. Od wczoraj odstawił mi już duphaston który też miałam od początku drogi...
Buziaki i wytrwałości dla wszystkich mamusiek ❤️🌺❤️
Ja neoparin brałam całą ciążę i połóg, acard lekarz kazał odstawić w 37tc, może zależy od tego czy dostałaś te leki tak na wszelki wypadek czy wyszły Ci jakieś nieprawidłowości.
 
Cześć mamuski 🙂
Moja żabcia po wczorajszym usg, zdrowa i ułożona główkowo 28t2d.
Waży 1225g, ktoś ma podobna wagę swojej pociechy ?
Kolejna wizyta za 3 tyg. A za tydz jadę na 3 dodadkowe prenatalne z gotowym pendrive, mam obiecane nagranie całej wizyty mojej pociechy.
Jeśli chodzi o samopoczucie to niestety jestem na antybiotyku bo mam zapalenie pęcherza i nerek 🥺, nudności i zgaga męczą od tygodnia.
Powiedzcie mi jak u Was z przyjmowaniem acard i zastrzyku neoparin, bo mój DR chce mi ostawic za miesiąc a ja wystraszona i chyba nie bardzo chce. Od wczoraj odstawił mi już duphaston który też miałam od początku drogi...
Buziaki i wytrwałości dla wszystkich mamusiek ❤️🌺❤️
A masz wskazania do heparyny? Js w pierwszej ciąży bralam do 31 tygodnia. Pierwsze odstawiłam acard, potem jeszcze tydzień heparyna i koniec. Teraz mam brac do 15 tc
 
reklama
Cześć mamuski 🙂
Moja żabcia po wczorajszym usg, zdrowa i ułożona główkowo 28t2d.
Waży 1225g, ktoś ma podobna wagę swojej pociechy ?
Kolejna wizyta za 3 tyg. A za tydz jadę na 3 dodadkowe prenatalne z gotowym pendrive, mam obiecane nagranie całej wizyty mojej pociechy.
Jeśli chodzi o samopoczucie to niestety jestem na antybiotyku bo mam zapalenie pęcherza i nerek 🥺, nudności i zgaga męczą od tygodnia.
Powiedzcie mi jak u Was z przyjmowaniem acard i zastrzyku neoparin, bo mój DR chce mi ostawic za miesiąc a ja wystraszona i chyba nie bardzo chce. Od wczoraj odstawił mi już duphaston który też miałam od początku drogi...
Buziaki i wytrwałości dla wszystkich mamusiek ❤️🌺❤️
Mój Młody 29+5 ważył 1600 :) a 32+5 2100 :) pewnie do porodu będzie z 3600 😅 acard zostaje ze mną do 36 TC, a heparyna do połogu, więc co ten Twój lekarz wymyślił to pojęcia nie mam 🤷🏻‍♀️
 
Do góry