reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

A Ty też coś musiałaś się oszczędzać z tego co kojarzę? Urodziłaś w terminie? Czy wcześniej? :)
5 dni przed ale to tylko dlatego ze porod byl wywolany.Gdyby nie to ze zaproponowali wywołanie bo juz bylo rozwarcie a i skorcze dosyć dosyć i mało porodów to nie wiem kiedy by się tak naprawdę samo rozkręciło. Tak ja po wizycie w 32 tyg duzo odpoczywałam po 38 juz nic .
 
reklama
Mi najbardziej dokuczaja te dusznosci - wtedy mi sie nawet ciemno przed oczami robi - bardzo tego ni elubie - ogolnie jestem zmeczona caly czas - ale nie mam zgagi i szyjka teez caly czas na 4 cm - teraz w pn bede miala wizyte to zobaczymy. Aha no ja juz dawno szybko nie wstaje wiec nie mam takiego problemu jak ty 😂 😂 😂 co do boli okresowych to mam je od poczatku ciazy do tej pory o roznym nasileniu.
Ja też szczęściara i zgagi nie mam :) To mamy wizytę dzień po dniu. Ja we wtorek. Już co dwa tygodnie do porodu 😱 kurcze ja te bóle okresowego miałam, ale teraz są inne może 🤔 sama już nie wiem. Może ja się za dużo nad tym zastanawiam, bo ta szyjka skrócona 🤔 oby Młody przyszedł po 37+0 i był zdrowy ☺️
 
aha i wiesz co juz to pisalas ale my mamy dziciaczki prawie takiej samej wagi :biggrin2::biggrin2: to siwadczy o tym ze beda duze? Lekarz mi ostatnio powiedzial ze waga jest idealna ;) Ja jak sie urodzilam to wzylam 3020 a Łukasz 3400 to podobno niska waga ;) Za to moja tesciowa jak sie urodzila to wazyla ponad 5 kg 😂😂😂
Młody ważył w 32+5 2100 i lekarz mówił idealnie. 7 tyg do porodu jeśli przybierały ten max czyli do 250 gram tyg to 3850 😱 chyba nie jest tak źle ;)
@Kasiekt ja kupilam pieluszki muslinowe stuk 20 i terowe x 20 i tez nie bardzo wiem czym one sie roznia - te muslinowe sa kolorowe a tetrowe zwykle biale - no napewno cena sie mocno roznia ;) Myslisz ze powinam dokupic wiecej? Dziewczyny ile mialyscie tych pieluszek?
A co do pieluszek może zobacz ile będziesz zużywać? Jak będzie mało to wtedy kupisz. Moim zdaniem wystarczy 🤔 ale dziewczyny bardziej doświadczone to podpowiedza.
 
Ja bylam ba zakupach w centrum handliwym i troche nakupilam ale tak sie umeczylam ze nie moge sie ruszac.Jak chodze z mezem to tak sie nie zmecze a jak sama to masakra w h&m to czekajac w kolejce musialam kucnac bo myslalam ze zemdleje😪
A w kaphalu sa takie pajace rozpinane na suwak tylko bez stopek-2 szt.i cena po znizce 40zl a przy kasie okazalo sie ze 32zl!Okazja bo material 1 klasa 🙂
 
reklama
Jaki rozmiar kupilas?
56, bo pajacy i spodenek/polspiochow okazało się mam najmniej :) a smyk online też jest oczywiście :) też robiłam już zakupy i wszystko ok :) i powiem Ci, że online robiłam zakupy z głową... Czytałam składy na spokojnie, a tu wpadłam jak burza, żeby nigdzie nie chodzić i złapałam słodkie spodenki na 62 z poliestru i bawełny 🤦🏻‍♀️ a tak zawsze sprawdzam, żeby były bawaleniane 😅
 
Do góry