reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ale jak ja nie mam fałdu tylko taki napiety brzuszek to jak ? Tak sobie myslalam ze jak robia amnipunkcje to tez sie wbijaja ale taka baaaardzo dluga iglą wiec chyba heparyna nie jestesmy w stanie zrobic dzidzi krzywdy? Czy to sie jakos zmienia z wiekiem ciąży?
Spokojnie na pewno krzywdy sobie nie zrobisz, ta igła nie jest długa 🙂
 
reklama
Cześć dziewczyny 😁
Część z Was mnie pamięta z invitro a część może dopiero poznaje, troszkę się już udzielałam tutaj ale byłam ostrożna do polowkowych, odbyłam je we wtorek i mam zdrowa córeczkę która, waży 370g kruszynka, obecnie 21tc ❤️ druga procedura, 4 transfer udany, jedno poronienie i jedna biochemiczna, to tak w skrócie.
Zaczęłam myśleć o ciuszkach na początek, nie chce szlalec bo wszystkiego jest pełno i czasem wpadnę w niepotrzebny żwir zakupów.
Wiec mała prośba do Was o pomoc, jakie Wam się ciuszki na początek sprawdzily, co warto kupić a na co nawet nie zwracać uwagi. Byłabym bardzo wdzięczna za wszelką pomoc. Możecie pisać na forum, priv jak Wam, wygodniej.
Dziękuję za każdą nadesłana wiadomość z cenna rada, buziaczki dla Was 🥰
 
Cześć dziewczyny 😁
Część z Was mnie pamięta z invitro a część może dopiero poznaje, troszkę się już udzielałam tutaj ale byłam ostrożna do polowkowych, odbyłam je we wtorek i mam zdrowa córeczkę która, waży 370g kruszynka, obecnie 21tc ❤️ druga procedura, 4 transfer udany, jedno poronienie i jedna biochemiczna, to tak w skrócie.
Zaczęłam myśleć o ciuszkach na początek, nie chce szlalec bo wszystkiego jest pełno i czasem wpadnę w niepotrzebny żwir zakupów.
Wiec mała prośba do Was o pomoc, jakie Wam się ciuszki na początek sprawdzily, co warto kupić a na co nawet nie zwracać uwagi. Byłabym bardzo wdzięczna za wszelką pomoc. Możecie pisać na forum, priv jak Wam, wygodniej.
Dziękuję za każdą nadesłana wiadomość z cenna rada, buziaczki dla Was 🥰
Kochana patrz na to - ja dostalam od dziewcvzyn - ona jest troche do zmiany pod siebie ale mi to duzo rozjasniło ;)
 

Załączniki

  • Screenshot_20201126-214150__01.jpeg
    Screenshot_20201126-214150__01.jpeg
    61,3 KB · Wyświetleń: 72
  • Screenshot_20201126-214200__01.jpeg
    Screenshot_20201126-214200__01.jpeg
    66 KB · Wyświetleń: 80
  • Screenshot_20201126-214206__01.jpeg
    Screenshot_20201126-214206__01.jpeg
    50,6 KB · Wyświetleń: 94
Cześć dziewczyny [emoji16]
Część z Was mnie pamięta z invitro a część może dopiero poznaje, troszkę się już udzielałam tutaj ale byłam ostrożna do polowkowych, odbyłam je we wtorek i mam zdrowa córeczkę która, waży 370g kruszynka, obecnie 21tc [emoji3590] druga procedura, 4 transfer udany, jedno poronienie i jedna biochemiczna, to tak w skrócie.
Zaczęłam myśleć o ciuszkach na początek, nie chce szlalec bo wszystkiego jest pełno i czasem wpadnę w niepotrzebny żwir zakupów.
Wiec mała prośba do Was o pomoc, jakie Wam się ciuszki na początek sprawdzily, co warto kupić a na co nawet nie zwracać uwagi. Byłabym bardzo wdzięczna za wszelką pomoc. Możecie pisać na forum, priv jak Wam, wygodniej.
Dziękuję za każdą nadesłana wiadomość z cenna rada, buziaczki dla Was [emoji3059]
Witaj [emoji4]
Ciuszki zapinane na krzyz, nie przez glowe. Ja polecam kupować tez te na rozmiar 50, moje dzieci sie w 56 topily. Najlepsze sa body i pajace. Zadne bluzy z kapturem czy falbanki, w pierwszych miesiącach sa niewygodne.
 
Powoli brzuszek się powiększa a ja zastanawiałam się jak to jest np 7-9 miesiąc gdy brzuszek jest już spory a dzidzia się rusza- jak zrobić zastrzyk z heparyny ? To moja pierwsza ciąża wiec nie bardzo wiem, u koleżanek czasem nawet z brzuszka nóżkę dziecka było widać, trochę boje się żebym igły nie wbiła, sama nie wiem. Tkanka tłuszczowa na pewno jeszcze się powiększy ale czy aż tak, aby schować cała igle ?
Ja zastrzyki robilam bodajze do 31 tc, po konsultacji z docentem odstawilam heparyne ale jak brzuszek zaczynał sie powiekszac to od ok 5 miesiąca zaczęłam robic zastrzyki do uda. Sa duzo bardziej bolesne ale tez mialam taka schizę jak Ty ze coś dziecku zrobie
 
Cześć dziewczyny 😁
Część z Was mnie pamięta z invitro a część może dopiero poznaje, troszkę się już udzielałam tutaj ale byłam ostrożna do polowkowych, odbyłam je we wtorek i mam zdrowa córeczkę która, waży 370g kruszynka, obecnie 21tc ❤️ druga procedura, 4 transfer udany, jedno poronienie i jedna biochemiczna, to tak w skrócie.
Zaczęłam myśleć o ciuszkach na początek, nie chce szlalec bo wszystkiego jest pełno i czasem wpadnę w niepotrzebny żwir zakupów.
Wiec mała prośba do Was o pomoc, jakie Wam się ciuszki na początek sprawdzily, co warto kupić a na co nawet nie zwracać uwagi. Byłabym bardzo wdzięczna za wszelką pomoc. Możecie pisać na forum, priv jak Wam, wygodniej.
Dziękuję za każdą nadesłana wiadomość z cenna rada, buziaczki dla Was 🥰
Uderzaj na lidla:) uważam że sa super ciuszki, w super cenach. Najlepiej body kopertowe. Kwestia rozmiaru jest dyskusyjna. Ja od początku wiedziałam ze synek będzie duzy wiec najmniejszy rozmiar to byl 56 i to mialsm kilka sztuk. Bardzo szybko wskoczyliśmy w 62.inne dziewczyny kupowały rozmiar 50 i dzieci długo chodzily.
 
Ze mną heparyna i pare tyg po porodzie mam nadzieje ze znajdę w późniejszym etapie fałdkę na brzuchu a mała nie będzie wiercić się 🙂
Ja zastrzyki robilam bodajze do 31 tc, po konsultacji z docentem odstawilam heparyne ale jak brzuszek zaczynał sie powiekszac to od ok 5 miesiąca zaczęłam robic zastrzyki do uda. Sa duzo bardziej bolesne ale tez mialam taka schizę jak Ty ze coś dziecku zrobie
 
W moim doświadczeniu brania heparyny w dwóch ciążach jest takie, że w brzuch jest najlepiej. Fałdkę zawsze się znajdzie, a ja należę do patyczaków. Igła dzidzi nie dosięgnie [emoji6]

W udo i ramię boli. Ojjjj jak to boli!!!
 
W moim doświadczeniu brania heparyny w dwóch ciążach jest takie, że w brzuch jest najlepiej. Fałdkę zawsze się znajdzie, a ja należę do patyczaków. Igła dzidzi nie dosięgnie [emoji6]

W udo i ramię boli. Ojjjj jak to boli!!!
Właśnie jestem w 21tc i też zastanawiam się czy nie kloc gdzie indziej ale widzę że większość daje jednak w brzuch i raczej tak zostanę, bo też jestem paryczakiem Hehhe
A ile czasu przed porodem odstawiłaś heparyne ?
:-)
 
reklama
Do góry