reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hej dziewczyny, jaki prezent polecacie dla 2-3 latki ? Już nie mam pomysłu co mojej córce kupić. Dodam że kuchnie mamy, roboty z różnymi funkcjami mamy. Chciałabym coś co może ją zainteresować na dłużej niż 10 minut. :-)
 
reklama
Hej dziewczyny, jaki prezent polecacie dla 2-3 latki ? Już nie mam pomysłu co mojej córce kupić. Dodam że kuchnie mamy, roboty z różnymi funkcjami mamy. Chciałabym coś co może ją zainteresować na dłużej niż 10 minut. :-)
My w tym roku baby born soft i wózek dla niej. Mam nadzieje ze sie będzie bawic bo ma etap ubierania misiów w pampersy, karmienia itd
 
Hej dziewczyny, jaki prezent polecacie dla 2-3 latki ? Już nie mam pomysłu co mojej córce kupić. Dodam że kuchnie mamy, roboty z różnymi funkcjami mamy. Chciałabym coś co może ją zainteresować na dłużej niż 10 minut. :-)
Domek dla lalek? Wozek dla lalek taki z torba a w niej butelka, smoczek?
Bratanica 3 letnia dostaje od nas pod choinkę to


i to

 
Domek dla lalek? Wozek dla lalek taki z torba a w niej butelka, smoczek?
Bratanica 3 letnia dostaje od nas pod choinkę to


i to

o tej latarce muszę poczytać. Ona właśnie ma lalki ale nie chce się nimi bawić.
 
reklama
o tej latarce muszę poczytać. Ona właśnie ma lalki ale nie chce się nimi bawić.
Moja ma taką od roku, kupiona przypadkiem w jakims sklepie z pamiatkami. Tam sa tylko obrazki wiec bajke wymyślasz sama, idzie z nia do lozka co wieczor, ma z tego wielka radoche.
No i moja tez byla zachwycona zestawem do makijazu z motywem Frozen. Malowała siebie, mnie, lalki, spędzała duzo czasu przed lusterkiem [emoji1787]
 
Do góry