reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Cześć, ja jak zwykle z pytaniami do was ;)
Dzisiaj zaczęłam 29 tydzień i mam pierwszą nieprzespana noc, bo nie mogłam sobie znaleźć miejsca w łóżku. Mój mąż podpowiedzial mi, żebym sobie kupiła poduszkę ciążową do spania. Czy któraś z was korzystała z takiej poduszki? Polecacie?
Z innych newsów pochwalę się, że jutro mój ostatni dzień w pracy i od poniedziałku L4 :)
Ja miałam i sobie ceniłam. Tylko strasznie dużo miejsca w łóżku zajmowała i M musiał się przenieść na kanapę:p.
 
Ja miałam i sobie ceniłam. Tylko strasznie dużo miejsca w łóżku zajmowała i M musiał się przenieść na kanapę:p.

Ja się raczej obawiam, że będziemy walczyć o tą poduszkę, bo mój jak śpi to zagarnia wszystko - jak wstaje w nocy do toalety to jak wracam to szukam mojej poduszki bo już sobie ją upchnal gdzieś w nogach lub pod plecy podłożył :D
 
Dziewczyny pomocy. Mój syn (4m) dziś jak odkładaliśmy go do spania tak się zaczął drzeć, ale to tak strasznie jakbyśmy go do wrzątku wsadzili. I żadne noszenie, tulenie, śpiewanie nie pomagało. Nawet cycka nie chciał. I trwało to prawie godzinę:o. Nigdy wcześniej tak nawet 5 minut nie płakał. Zrobił w trakcie kupę i dalej płakał. Zasnął chyba ze zmęczenia. Macie pomysł od czego to może być? Aż się boję mu cycka dawać jak się przebudzi, czy to nie od tego:(.
 
Ja się raczej obawiam, że będziemy walczyć o tą poduszkę, bo mój jak śpi to zagarnia wszystko - jak wstaje w nocy do toalety to jak wracam to szukam mojej poduszki bo już sobie ją upchnal gdzieś w nogach lub pod plecy podłożył :D
Ja walczyłam o moją poduszkę z psami, często było tak, że mnie z niej wypychały , albo taki widok zastawałam po powrocie z łazienki.
IMG_20180922_142625.jpg
 
Ja się raczej obawiam, że będziemy walczyć o tą poduszkę, bo mój jak śpi to zagarnia wszystko - jak wstaje w nocy do toalety to jak wracam to szukam mojej poduszki bo już sobie ją upchnal gdzieś w nogach lub pod plecy podłożył :D

u Nas tak się skończyło, ale tylko dlatego że chyba jako jedyna kupiłam ją i nie używałam :-) tylko mnie denerwowała
 
Dziewczyny pomocy. Mój syn (4m) dziś jak odkładaliśmy go do spania tak się zaczął drzeć, ale to tak strasznie jakbyśmy go do wrzątku wsadzili. I żadne noszenie, tulenie, śpiewanie nie pomagało. Nawet cycka nie chciał. I trwało to prawie godzinę:o. Nigdy wcześniej tak nawet 5 minut nie płakał. Zrobił w trakcie kupę i dalej płakał. Zasnął chyba ze zmęczenia. Macie pomysł od czego to może być? Aż się boję mu cycka dawać jak się przebudzi, czy to nie od tego:(.

a to u Nas była taka histeria :-) po 45min, tylko jakoś na początku 3 miesiąca. Śpiąca, ale spać nie będzie. Pomagało nagłe zainteresowanie jej czymś, ja "biegałam" z nią po pokoju na rękach krzycząc "Histerio gdzie jesteś?!" :-D Teraz gdy kładę ją spać, męczymy totalnie, że pada spać, bez problemów, bo gdyby tak nie było to znowu ryk stulecia. Za pierwszy razem myślałam że ją coś boli, potem że kolki i moja mama była przy bodajże trzecim, od razu powiedziała że to nie to tylko nerwy, nie radzi sobie z nimi i tyle :-) może u Twojego Skarba mógł być chwilowy ból, ja jeszcze czasem jak płacze włączę telewizor :p jak przestaje to wiadomo haha
 
reklama
Do góry