reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

A no i ostatnio była akcja z ciuszkami w Lidlu więc bójcie na Lidla bo może jeszcze są. U nas z ciuszkami w Lidlu problemów nie ma a dla mnie są najlepsze. Taka mała refleksja mnie dziś nasza. Mój ma 72 cm ale ubiera jeszcze ciuszki 68 niektóre. Dziś ubrałam mu body z cocodrillo rozm 74 i nie mam pojęcia jak ubierają to mamy grubszy g dzieci. Hubert jest szczupły a miałam problem.
Mój ma śpiochy w rozmiarze 56 i bez problemu się w nie jeszcze mieści a za chwilę przymierzamy się do zmiany garderoby na 68.
 
reklama
Kochana czyli rozumiem, że na razie mam więcej czytać ????? :p
Hhahahah nie no na pewno rady mi się Wasze przydadzą, bo ja zielona w temacie, zero wyprawki, zero pomysłów co kupić itd.... :p
A wy i kupkami i dietami i wszystkim co dookoła się cieszcie... :)
Czekam @misis188 na Twoje rozszerzanie diety synkowi.... z Twoimi zdolnościami kuchennymi to boję się, że popadnę w kompleksy :p
Zaś bez przesady z tymi moimi zdolnościami:)
IMG_20190118_163122.jpg
 
Cześć, ja jak zwykle z pytaniami do was ;)
Dzisiaj zaczęłam 29 tydzień i mam pierwszą nieprzespana noc, bo nie mogłam sobie znaleźć miejsca w łóżku. Mój mąż podpowiedzial mi, żebym sobie kupiła poduszkę ciążową do spania. Czy któraś z was korzystała z takiej poduszki? Polecacie?
Z innych newsów pochwalę się, że jutro mój ostatni dzień w pracy i od poniedziałku L4 :)
No ja się z nią nie rozstawalam nie wyobrażałam sobie przespać noc bez niej.
 
reklama
Do góry