reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny pomocy. Mój syn (4m) dziś jak odkładaliśmy go do spania tak się zaczął drzeć, ale to tak strasznie jakbyśmy go do wrzątku wsadzili. I żadne noszenie, tulenie, śpiewanie nie pomagało. Nawet cycka nie chciał. I trwało to prawie godzinę:o. Nigdy wcześniej tak nawet 5 minut nie płakał. Zrobił w trakcie kupę i dalej płakał. Zasnął chyba ze zmęczenia. Macie pomysł od czego to może być? Aż się boję mu cycka dawać jak się przebudzi, czy to nie od tego:(.
Mój bratanek jak miał gdzieś 2 latka to w wannie tak zaczął płakać że aż wezwali pogotowie i 3 dni był w szpitalu. Oczywiście wszystko było ok i płacz nie wiadomo skąd
 
reklama
Hej, w końcu na połowie ciąży zebrałam się na odwagę aby do Was dołączyć... :)
Większą część z Was kojarzę ale tak dawno nie byłam na bb ze nie zawsze wiem, co się dzieje u Was na bieżąco... :)
Tu tematy kupkowe m, rozszerzanie diety, wyganianie mężów z łóżka czyli wszystko to co przed tobą :)
 
Tu tematy kupkowe m, rozszerzanie diety, wyganianie mężów z łóżka czyli wszystko to co przed tobą :)
Kochana czyli rozumiem, że na razie mam więcej czytać ????? :p
Hhahahah nie no na pewno rady mi się Wasze przydadzą, bo ja zielona w temacie, zero wyprawki, zero pomysłów co kupić itd.... :p
A wy i kupkami i dietami i wszystkim co dookoła się cieszcie... :)
Czekam @misis188 na Twoje rozszerzanie diety synkowi.... z Twoimi zdolnościami kuchennymi to boję się, że popadnę w kompleksy :p
 
163 cm ale te poduszki będą pasować na wysoką i tak duża jak ja kobietę :biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:

To w weekend zamawiam, bo dzisiaj znowu przerwa w spaniu na 1,5 godziny... Jeszcze mnie złapała pierwsza w życiu zgaga albo jakaś inna niestrawność. A do tej pory to miałam takie spanko, że po 10-12h spałam z jedną przerwa na siku.
 
:laugh2:
Kochana czyli rozumiem, że na razie mam więcej czytać ????? :p
Hhahahah nie no na pewno rady mi się Wasze przydadzą, bo ja zielona w temacie, zero wyprawki, zero pomysłów co kupić itd.... :p
A wy i kupkami i dietami i wszystkim co dookoła się cieszcie... :)
Czekam @misis188 na Twoje rozszerzanie diety synkowi.... z Twoimi zdolnościami kuchennymi to boję się, że popadnę w kompleksy :p
Ciocia my już jemy marchewkę, ziemniaczka i dynie. Ostatnio mu dałam przy buzi rogalika z czekoladą. On oczywiście buzke otwiera, mama cofa rogalika i dostaje w pysk 9d dziecka:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 

Załączniki

  • IMG_20190102_135753.jpg
    IMG_20190102_135753.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 100
T
To w weekend zamawiam, bo dzisiaj znowu przerwa w spaniu na 1,5 godziny... Jeszcze mnie złapała pierwsza w życiu zgaga albo jakaś inna niestrawność. A do tej pory to miałam takie spanko, że po 10-12h spałam z jedną przerwa na siku.
To do nas przyjechał kurier po 12 w południe a ja jeszcze w pizamie:) dobrze ze mąż był w domu. W ciąży to spałam bardzo dużo :)
 
Kochana czyli rozumiem, że na razie mam więcej czytać ????? :p
Hhahahah nie no na pewno rady mi się Wasze przydadzą, bo ja zielona w temacie, zero wyprawki, zero pomysłów co kupić itd.... :p
A wy i kupkami i dietami i wszystkim co dookoła się cieszcie... :)
Czekam @misis188 na Twoje rozszerzanie diety synkowi.... z Twoimi zdolnościami kuchennymi to boję się, że popadnę w kompleksy :p
Czytaj, pytaj:)
 
A no i ostatnio była akcja z ciuszkami w Lidlu więc bójcie na Lidla bo może jeszcze są. U nas z ciuszkami w Lidlu problemów nie ma a dla mnie są najlepsze. Taka mała refleksja mnie dziś nasza. Mój ma 72 cm ale ubiera jeszcze ciuszki 68 niektóre. Dziś ubrałam mu body z cocodrillo rozm 74 i nie mam pojęcia jak ubierają to mamy grubszy g dzieci. Hubert jest szczupły a miałam problem.
 
reklama
Do góry