reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Tak ale licho to widzę - nic mi nie dolega - i siknelam ale dopiero o 9.30 to nie dość ze test się rozmazal to jeszcze w ikonce T nic nie pokazalo zresztą C do połowy niewiem szit ten test - tak myśląc racjonalnie poprzednio cokolwiek wyszło mi w 10 dpt zrobiłam na pamiątkę tescik gdy wiedziałam że beta juz dodatnia- ale wiesz sama czasem można nie myśleć racjonalnie ;)
Tak wiem ...
Książki mówią ze beta w 6 dpt blastki bardzo dobrze rokuje natomiast wcale jej jeszcze byc nie musi ....w 10 dpt piwinno byc powyżej 100
 
Pieknie rośnie:-) a jak Wasze karmienie Gosiu?

Dalej jest tylko na moim pokarmie. Musiałabym chyba zejść całkowicie z mojego mleka żeby przekonała się do tego aptecznego. 14.11 kończy 6 miesięcy ale moja pediatra mnie przekonała abym dalej ściągała i jej dawała. I ustaliłam, ze tak do 9 miesiąca pościągam. Może akurat już będzie akceptować białko mleka krowiego i podam jej zwykle mleko i będzie jadła ze smakiem [emoji2]
 
reklama
Do góry