reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

20181029_092923.jpg
pozdrawiamy
 

Załączniki

  • 20181029_092923.jpg
    20181029_092923.jpg
    968,4 KB · Wyświetleń: 501
reklama
Dziewczyny mam pytanie. Chyba dość głupie ale Was moge zapytać:-)
Mam dylemat czy dobrze robię w nocy, w sensie moje dziewczyny na początku budziły sie systematycznie co 3 godziny i potem stopniowo coraz mniej i w między czasie nauczyły się ssać smoka. Przep piwrwsze tygodnie kazde przebudzenie nocne (właśnie okolo tych 3 godzin) traktowałam jako głód i bulo jedzenie. Teraz jak dziewczyny sie przebudzaja dostaja smoka. Czasami jest to dwa czasami nawet 4 razy na noc... i tu moje pytanie. Czy ja ich w ten sposób nie glodze? :p przybierają na wadze bardzo szybko więc te nocne przesypianie wydaje mi sie ok, ale moj maz ma wątpliwości czy one nie są glodne a ja oszukuje je smokiem...?:-/
Dobrze robisz mi mały się zazwyczaj nie budzi A jak już to pierwsze smok jeśli nie pomaga jemy.Jesli zasypiają że smokiem to znaczy że nie są na tyle głodne żeby musiały jeść szczególnie że ładnie przybierają.
 
Dziękuję .
Który to dzień po tranaferze już? 6? Dziś betka :)

Tak ale licho to widzę - nic mi nie dolega - i siknelam ale dopiero o 9.30 to nie dość ze test się rozmazal to jeszcze w ikonce T nic nie pokazalo zresztą C do połowy niewiem szit ten test - tak myśląc racjonalnie poprzednio cokolwiek wyszło mi w 10 dpt zrobiłam na pamiątkę tescik gdy wiedziałam że beta juz dodatnia- ale wiesz sama czasem można nie myśleć racjonalnie ;)
 
reklama
Do góry