reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja przy okazji wizyty u ginekologa to zgłaszałem i chyba pojechałabym do ginekologa. jak miałam ospę to przyjmował mnie lekarz rodzinny ale odesłał mnie z diagnozą do ginekologa żeby on rozpisał leki
Narazie siedzę u rodzinnego zobaczymy co on powie czuje się jak by mnie z krzyża zdjęli
 
Dziewczyny, dostalam skierowanie na usg piersi, poszlam ustalic termin i okazalo sie, ze sa odlegle, ale poniewaz jestem w ciazy i po stymulacji hormonalnej, to doktor chce przyjac mnie juz dzisiaj [emoji54] tylko musze czekac az przyjma wszystkich planowych pacjentow. Najgorsze, ze przygotowalam sie dzisiaj tylko na badanie ginekologiczne i mam elegancko ogarniety dół, a pod pachami takie chaszcze, ze az wstyd [emoji85][emoji85][emoji85] ale obciach [emoji86][emoji86][emoji86]
Co do wizyty u gina, wszystko bylo ok, synek fajnie brykal bo zjadlam wczesniej czekolade [emoji4] ma teraz 86mm, na obecnym etapie obraz usg prawidlowy. Nastepna wizyte u mojego gin prowadzacego ciaze mam dopiero za piec tygodni [emoji54] nie sadzicie ze to za pozno?
Ale co wazne, zbadal szyjke i mowi ze moge sie zapisac na gimnastyke dla kobiet w ciazy i nie ma przeciwskazan do seksu [emoji3][emoji3] a z basenem tez ok, jednak 3 dni przed basenem i 3 dni po mam przyjmowac lactovaginal. @gosia321 miala chyba podobnie [emoji4]
No i troche lipa bo doktor mowi ze in vitro nie jest wskazaniem do cc i jesli bedzie ok to mam rodzic sn
 
Dziewczyny, dostalam skierowanie na usg piersi, poszlam ustalic termin i okazalo sie, ze sa odlegle, ale poniewaz jestem w ciazy i po stymulacji hormonalnej, to doktor chce przyjac mnie juz dzisiaj [emoji54] tylko musze czekac az przyjma wszystkich planowych pacjentow. Najgorsze, ze przygotowalam sie dzisiaj tylko na badanie ginekologiczne i mam elegancko ogarniety dół, a pod pachami takie chaszcze, ze az wstyd [emoji85][emoji85][emoji85] ale obciach [emoji86][emoji86][emoji86]
Co do wizyty u gina, wszystko bylo ok, synek fajnie brykal bo zjadlam wczesniej czekolade [emoji4] ma teraz 86mm, na obecnym etapie obraz usg prawidlowy. Nastepna wizyte u mojego gin prowadzacego ciaze mam dopiero za piec tygodni [emoji54] nie sadzicie ze to za pozno?
Ale co wazne, zbadal szyjke i mowi ze moge sie zapisac na gimnastyke dla kobiet w ciazy i nie ma przeciwskazan do seksu [emoji3][emoji3] a z basenem tez ok, jednak 3 dni przed basenem i 3 dni po mam przyjmowac lactovaginal. @gosia321 miala chyba podobnie [emoji4]
No i troche lipa bo doktor mowi ze in vitro nie jest wskazaniem do cc i jesli bedzie ok to mam rodzic sn
in vitro nie jest wskazaniem do cc, niestety....
 
Dziewczyny mam pytanie - byłam jak wiecie wczoraj na wizycie i nie zapytałam kiedy mam aspargin odstawić? Został jeden blister (25szt.) - jem 3xdziennie więc na 8 dni mniej więcej. Będzie to 37+6 czyli 38tc. Nie zapytałam czy kupować dalej czy wykończyć blister i na tym koniec? Logika podpowiada by na tym opakowaniu skończyć ale wolę Was dopytać :) Czy faktycznie działa na blokadę skurczy?
Mi kazał leki brac do końca... witaminy maja chronić nasz organizm. jeśli już masz taki dylemat to może zmniejsz do 2x1 to starczy na dłużej a mniejsza dawka. nie sądzę że można witamina wyciszyć skurcze porodowe... ja biorę magne b6 3x1 a skurcze przepowiadajace czuje. Ale tak może mam tylko ja.
 
reklama
Cześć Dziewczyny :) pytanie czy jest tu mama lub przyszła mama z Wrocławia która może polecić jakaś dobra szkole rodzenia? Najlepiej bezpłatna :)
 
Do góry