reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Kochane, ja tak z doskoku, nie bylo mnie tu tydzien i chyba nie nadrobie wszystkiego. Mentalnie jednak wiecej czasu spedzam na watku invitrowych staraczek [emoji4] nie przestawilam sie z3 jestem juz ciezarowka [emoji85] Poradzcie prosze, moglybyscie polecic jakies niedrogie leginsy ciazowe? Jakiejs konkretnej firmy? Bo kurcze getry, ktore dotychczas mialam do chodzenia po domu, pomimo ze przed ciaza nie byly bardzo obcisle, teraz gniota brzuch, staram sie opuszczac gumke nizej ale wtedy zsuwaja sie z mojego grubego tylka

Hm. Nie pamietam ile kosztują. Ale ja w nich chodziłam. Radzę mierzyć bo są dość obszerne [emoji6]
 
Niestety mieszkam na nowo powstałym osiedlu i korzystam z przychodni dzielnicy obok... i ta przychodnia dała mi jeden jedyny kontakt... bo na nowo powstałym osiedlu nie ma zapotrzebowania;/ Ja liczyłam na dobrą radę, może pomoc czy chociaż wyjaśnienie mi niejasnych rzeczy... Dam jej z braku laku 2 szansę.. pomyślę nad tą "listą pytań".. Najwyżej po porodzie na którejś wizycie z niej zrezygnuje... Nie mam wyboru raczej..

Jak będzie dalej do dupy, to daj mi znać, wyślę Ci wszystko moje notatki i to co dostałam na szkołe rodzenia, żadna wariatka nie będzie Ci psuła humoru czy radości z ciąży.
 
A nie możesz wybrac innej? Polozna na nfz moze do 20 km dojechać.
No właśnie jak to jest? Czy położna musi być z tej przychodni do której się jest zapisanym? I gdzie najlepiej dziecko zapisać? Mam poleconego pediatrę ale 30 km od domu. A w okolicy nie znam lekarzy. I kiedy się dziecko zapisuje? Można przed porodem?
 
reklama
No właśnie jak to jest? Czy położna musi być z tej przychodni do której się jest zapisanym? I gdzie najlepiej dziecko zapisać? Mam poleconego pediatrę ale 30 km od domu. A w okolicy nie znam lekarzy. I kiedy się dziecko zapisuje? Można przed porodem?

Nie, nie musi. Ja wybrałam z innego rejonu. Dziecko zapisujesz po porodzie. Najlepiej w momencie kiedy masz już pesel nadany, jeżeli nie to z aktem urodzenia [emoji6]
 
Do góry