reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Nam w przychodni mówili żeby w ciągu godziny po tym szczepieniu podać coś na zbicie gorączki, z tego co mówił lekarz takie jest zalecenie producenta.
Moja pediatra mowi, ze goraczka po szczepieniu to teraz rzadkosc.
U nas nigdy goraczki poszczepiennej nie bylo wiec mysle, ze nie warto podawac na zas.
 
Dziewczyny pomocy. Juz nie wiem jak pomoc synkowi..po 17 sie obudzil, wiadomo cyc, przebieranie flach. I do teraz jest masakra. Wogole nie moze spać. Nie wiem co robic:( daje cyca, mleko hipp-je strasznie lapczywie. Kupy robi. Nie mam zielonego pojecia co dolega mojemu czterodniowemu synkowi
 
Dziewczyny pomocy. Juz nie wiem jak pomoc synkowi..po 17 sie obudzil, wiadomo cyc, przebieranie flach. I do teraz jest masakra. Wogole nie moze spać. Nie wiem co robic:( daje cyca, mleko hipp-je strasznie lapczywie. Kupy robi. Nie mam zielonego pojecia co dolega mojemu czterodniowemu synkowi

Płacze przy tym?
 
Tak:( udaje sie na chwile uspokoic, klade go do lozeczka i znow

Może to jest kolkowe. Moja Zosia łapczywie jadła przy kolkach. Brzuszek jest twardy czy miękki? Spróbuj masażu, lub wsadź do cieplej kąpieli, ewentualnie ciepłe okłady. Wiem co czujesz. Bądź silna. Jak nic nie pomoże zostaje przytulać, nosić i czekać aż przejdzie.
 
Jak go wezme na rece i przytule to sie uspokoi ale jesten tak zmęczona ze bue chce tak z,nim siedziex bo ledwo otwieram oczy:( bezradność jest okropna:(
 
Może to jest kolkowe. Moja Zosia łapczywie jadła przy kolkach. Brzuszek jest twardy czy miękki? Spróbuj masażu, lub wsadź do cieplej kąpieli, ewentualnie ciepłe okłady. Wiem co czujesz. Bądź silna. Jak nic nie pomoże zostaje przytulać, nosić i czekać aż przejdzie.
No wlasnie brzuszek nie jest twardy. Maz wlaczyl kolysanki w niani i jyz ze 3 minuty spi. Jeszcze go nie kapalismy bo sie boiny a jutro znaczy sie dzis bedzie u mnie położna i bede prosić o to żeby Hubcua wyjapaka
 
reklama
Może to jest kolkowe. Moja Zosia łapczywie jadła przy kolkach. Brzuszek jest twardy czy miękki? Spróbuj masażu, lub wsadź do cieplej kąpieli, ewentualnie ciepłe okłady. Wiem co czujesz. Bądź silna. Jak nic nie pomoże zostaje przytulać, nosić i czekać aż przejdzie.
Tylko że kolki to chyba za wczesnie
 
Do góry