reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny pomocy. Juz nie wiem jak pomoc synkowi..po 17 sie obudzil, wiadomo cyc, przebieranie flach. I do teraz jest masakra. Wogole nie moze spać. Nie wiem co robic:( daje cyca, mleko hipp-je strasznie lapczywie. Kupy robi. Nie mam zielonego pojecia co dolega mojemu czterodniowemu synkowi

U mnie Maly na poczatku strasznie potrzebowal bliskosci i najchetniej ciagle lezalby przy mnie. Kazda proba mojego wstania konczyla sie placzem i Jego obudzeniem. Moze u Ciebie tez tak potrzebuje ciepla i dotyku.
 
reklama
Dziewczyny pomocy. Juz nie wiem jak pomoc synkowi..po 17 sie obudzil, wiadomo cyc, przebieranie flach. I do teraz jest masakra. Wogole nie moze spać. Nie wiem co robic:( daje cyca, mleko hipp-je strasznie lapczywie. Kupy robi. Nie mam zielonego pojecia co dolega mojemu czterodniowemu synkowi
Mysle ze ma potrzebę bliskosci .U nas tak było 3 miesiące i ukojenie dawały tylko rece mamy ( taty nie działały) jak ja odkładałam to strasznie płakała wiec jej nie odkładałam.Duzo siły i cierpliwosci przytulaj caluj przytulaj . Na kolki to dla mnie za wczesnie -ale masuj dotyk jest bardzo ważny , ciepła kąpiel , kladz na brzuszku chodzby na minute 100x . Połóż sie na plecach wez go na swoja klatke piersiową najlepiej oboje nago ,to rakie 3w1 mama dotyk brzuszek
 
Dziewczyny pomocy. Juz nie wiem jak pomoc synkowi..po 17 sie obudzil, wiadomo cyc, przebieranie flach. I do teraz jest masakra. Wogole nie moze spać. Nie wiem co robic:( daje cyca, mleko hipp-je strasznie lapczywie. Kupy robi. Nie mam zielonego pojecia co dolega mojemu czterodniowemu synkowi
Miałam to samo z moim. Potrzebuje bliskości, myślałam wcześniej że to właśnie te słynne kołki ale moja położna powiedziała że to zdecydowanie za wcześnie.
Też byłam wymęczona i jedyne co mogę powiedzieć to dać czas. To minie. Trudne to były czasy, bo kręgosłup odpadał, ale minie.
 
Swego czasu w naszym rodzimym internecie popularność zdobyło określenie "wydobyciny". Miało ono zastąpić słowo "narodziny" w przypadkach, w których przeprowadzono cesarskie cięcie. Otóż, znalazły się w sieci matki, które uznały, że kobiety, które nie przeżyły wysiłku i bólu, jakie przynosi poród naturalny, nie mają prawa mówić, że urodziły dziecko.
:szok:
Ale cyrki ja jestem nie na czasie moje dxuecko nie bedzie muec urodzin tylko wydobyciny o_Ojak żyć .....:rofl2:
Uwielbiam te teksty "CC to nie poród". Obstawiam, że każda jedna, która to mówi przy zagrożeniu życia dziecka biegłaby sama na salę operacyjną! [emoji23]
 
Tylko jak jest na rekach to po jakims czaier mu sie nudzi i płacze
Hubcio ma dopiero 4 dni, więc musi oswoić się z nowym otoczeniem. Przytulaj go, głaszcz. U nas na początku działało położenie na moim brzuchu, uspokajała się w mig. Niestety powtórzę tu wyświechtane frazesy, że później będzie coraz lepiej. Najgorsze są początki.
 
reklama
Daj paracetamol biedakowi w syropie ;)
U nas nie bylo goraczki ale nogą nie ruszała i była dziwna ..... kilka dni . Na noge przyłoz mu zimne ( czesto puchnie miejsce wkłucia robi sie kulka lub czerwona plama na długi okres) ale to nic zlego przyjdzie.
Teraz miał b a na C tez szczepisz ? U nas zle wspominam tylko B

No właśnie chcemy a pediatra uparcie twierdzi ze to po roku dopiero sie podaje [emoji85] ja to mam szczescie do tych lekarzy....

Daj syropek a na mijssce wkłucia okłady z sody oczyszczonej , może coś ulży synusiowi [emoji846]

Nam w przychodni mówili żeby w ciągu godziny po tym szczepieniu podać coś na zbicie gorączki, z tego co mówił lekarz takie jest zalecenie producenta.

Sprawdzałam co 15 min i to była najwyższa temp, pózniej juz spadała i Minio był pogodny, zwalczył sam, obyło sie be leków. A nocka ładnie przespana. Ufff
 
Do góry