reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Kochane jesteście DZIEWCZYNY ! [emoji173] Czekamy w izbie przyjęć :)

Dziękuję za życzenia:*
Wszystkiego co najlepsze i cudownych chwil[emoji11]
Kochane powiedzcie mi czy bedac w ciazy kompalyscie sie w jeziorze lub basenie. Lekarz pozwolil ale kolezanki nagadaly zeby lepiej nie ryzykowac i czegos nie zlapac. A jak to bylo u was
Przy takich upalach byloby to jak wybawienie ;)
Balabym sie w jeziorze bo jak cos zlapiesz to moze byc nieciekawie
Ja spakowałam tetrowe pieluchy i bambusowe, gdyby dziecko ulewało, było bardzo gorąco i do owinięcia zamiast czegoś dużo cieplejszego, itp. Przyznam, że waciki też wzięłam, do ewentualnego przetarcia pupy zamiast chusteczkami. Mały płyn do kąpieli dla dziecka też mam, ogólnie rzeczywiście dzieci się nie myje ale są wyjątki (np.zielone wody płodowe). Mam też nożyczki do paznokci, bo taką radę koleżanki mi dały (niektóre musiały od razu pazurki obcinać). Wzięłam też krem do smarowania pupy i sól fizjologiczną w ampułkach.
Ja musialam w szpitalu obciac malej paznokcie bo miala bardzo dlugie i predzej by mogla zlapac zakazenie z porysowanej do krwi buzki niz po obcieciu.
Ja przyznam, ze upatrzyłam sobie ten pierwszy (kinderkraft). Nie kupiłam jeszcze, ale strasznie mi się podoba.
My mamy tiny love. Juz 4 miesiace sie swietnie sprawdza i szczerze moge polecic. To pierwsze jest strasznie zabudowane i chyba krotsze? Nasza do dzis spi drzemke w nim (jeszcze sie na plasko miesci)
 
@shaggy ja rodziłam 23.05 i dziecko w samym pajacu na salach poporodowych jest gorąco. U nas nie kąpią a położna w szpitalu nawet pupy nie kazała smarować. Takze ja tylko chusteczki nawilżone, pampersy i becik, pajace i wszystko. I to było najwygodniejsze. W domu kompałam w emolium od pierwszego dnia życia i tyle. Paznokcie sa tak miekkie ze same się skracają w pierwszych dniach.
A Ty w Polsce rodzilas?
 
Wszystkiego co najlepsze i cudownych chwil[emoji11]Balabym sie w jeziorze bo jak cos zlapiesz to moze byc nieciekawieJa musialam w szpitalu obciac malej paznokcie bo miala bardzo dlugie i predzej by mogla zlapac zakazenie z porysowanej do krwi buzki niz po obcieciu.My mamy tiny love. Juz 4 miesiace sie swietnie sprawdza i szczerze moge polecic. To pierwsze jest strasznie zabudowane i chyba krotsze? Nasza do dzis spi drzemke w nim (jeszcze sie na plasko miesci)
Też obcinalam paznokcie bo miała strasznie długie i się drapala. Teraz też co 3-4 dni muszę.
 
Kochane powiedzcie mi czy bedac w ciazy kompalyscie sie w jeziorze lub basenie. Lekarz pozwolil ale kolezanki nagadaly zeby lepiej nie ryzykowac i czegos nie zlapac. A jak to bylo u was
Przy takich upalach byloby to jak wybawienie ;)
Do Jeziora nie weszła bym palcem nawet :) na besen tez nie chodziłam , do morza weszlam do kolan ha ha ha. Baaaaa do wanny miałam zakaz ;)
 
reklama
Do góry