reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

jak się czujesz?? Denerwujesz się?
Ja trzymam nogi w górze i nic nie robię :-) mam nadzieję ze powiedzą jeszcze troszkę :-)
A Ty k którym dokładnie jutro bedziesz tc?? 38?
37t2dz, troche sie denerwuje i jednocześnie nie mogę uwierzyć że to już:-) nocka bedzie pewnie z glowy, a Ty leż kochana niech jeszcze troszkę posiedza w brzuchu Twoje gwiazdeczki :-)
 
reklama
37t2dz, troche sie denerwuje i jednocześnie nie mogę uwierzyć że to już:-) nocka bedzie pewnie z glowy, a Ty leż kochana niech jeszcze troszkę posiedza w brzuchu Twoje gwiazdeczki :-)
O to u nas będzie 37+3 jak wytrzymamy do 25. Trzymam jutro kciuki. I daj nam tu koniecznie znać :-) powodzenia Mamuśka [emoji110][emoji110][emoji110]
 
dziewczyny czy Wy będziecie spały w pokojach dzieci? a mamy spalyscie razem z dziećmi w ich pokoju? Pytam bo mam pokój dla dziecka ale tam nie ma miejsca na łóżko dla mnie a w pokoju gdzie spie ja z mezem to łóżeczka juz nie wcisne bo niestety mam mały metraż. A moja siostra jest wręcz oburzona że przeciez ka ciagle musze być przy dziecku.... A ja raczej z tych co przeciez jak sie głodne obudzi to usłyszę w pomieszczeniu obok.... czyżbym żyła w świecie fikcji???
Ja mam malutka przy sobie w dostawnym lozeczku może takie zmiescisz. Amelka jak zacznie wedrowac to bede musiala przeniesc ja juz do jej pokoju ma teraz prawie 4m a ja karmie piersia co 3 godziny i w nocy to samo wiec ciezko bedzie latac do pokoju obok[emoji13].
 
Ja mysle, ze kluczem do sukcesu jest laktacja. W takim sensie, ze jesli czy to kp czy mm dziecko od urodzenia jest najedzone, zasypia i spi te 2-3h to bez problemu moze spac w swoim lozeczku i osobnym pokoju. Jesli natomiast jest np kp i budzi sie co godzine, albo jak.moja godzinami wisi na piersi to spanie oddzielnie jest niewykonalne. Zmeczenie po prostu wygra.
Tak to prawda moja jadla co 1,5 godz i zanim ja odlozylam spac to wychodzilo na to ze za 20 min znowu bedzie glodna i dla mnie tylko zostawalo pare min snu teraz kp co 3 godz a w nocy czasami uda jej się przetrwać 4godziny. Wszystko wyjdzie jak dziecko przyjdzie na świat[emoji4]
 
reklama
Ja kupiłam i gabke, i plastikowa wkładkę i u mnie się nic nie sprawdziło. Kapalismy bez niczego i nam i dziecia tak było wygodniej
Ja tez mialam ta wkladke plastikowa ale nawet jej nie uzylam. Jak dziecka nie bylo to sie wydawalo super pomocne a jak dziecko przyszło to stwierdzilam ze nie dam rady swobodnie kapac malej. Kapie bez niczego w wanience.
 
Do góry