reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Eksperci mówią że najlepiej za kierowca bo kierowca w razie wypadku zawsze robi instynkt obronny i odbija w drugą stronę. Są fajne lusterka na zagłówek żeby widzieć malucha w lusterku wstecznym ja mam dwa duże i bardzo dobrze ich widzę.
No właśnie kiedyś czytałam, że ta teoria nie jest niczym poparta. Bezpieczniej jest montować za pasażerem bo w przypadku np. awaryjnego zatrzymania na poboczu łatwiej jest wyjąć fotelik z dzieckiem lub nawet jak dziecko jest starsze to samo może wyjść na pobocze a nie na ruchliwą ulicę.
 
Witam przyszłe mamusie. Czy mogę dołączyć do waszego grona? Jestem po in vitro i wczoraj słyszałam serduszko mojego maleństwa. Jest to ok 8 tc. Mam pytanie: pierwszą wizytę u lekarza prowadzącego będę miała 25.06 będzie to ok 10tc, czy to nie za późno?
 
A tyłem czy przodem do kierunku jazdy?
Do 14miesiaca zycia bezwzglednie tylem, a tak naprawde do 4roku zycia dziecko powinno tylem jezdzic.
My wozimy sie tak [emoji16]
IMG_20180519_135815-908x1842.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180519_135815-908x1842.jpg
    IMG_20180519_135815-908x1842.jpg
    49,1 KB · Wyświetleń: 432
Witam przyszłe mamusie. Czy mogę dołączyć do waszego grona? Jestem po in vitro i wczoraj słyszałam serduszko mojego maleństwa. Jest to ok 8 tc. Mam pytanie: pierwszą wizytę u lekarza prowadzącego będę miała 25.06 będzie to ok 10tc, czy to nie za późno?
No pewnie, im nas więcej tym lepiej :) Gratuluję serduszka! A masz już założoną kartę ciąży?
 
No pewnie, im nas więcej tym lepiej :) Gratuluję serduszka! A masz już założoną kartę ciąży?
Nie mam. Dopiero pierwszą wizytę i ginekologa będę miała 25.06. Wczoraj byłam u lekarza z kliniki ale on nie prowadzi ciąż. Zastanawiam czy ta wizyta 25.06 to nie za późno na założenie karty
 
Nie mam. Dopiero pierwszą wizytę i ginekologa będę miała 25.06. Wczoraj byłam u lekarza z kliniki ale on nie prowadzi ciąż. Zastanawiam czy ta wizyta 25.06 to nie za późno na założenie karty
No właśnie nie za bardzo sie orientuje jak to jest w Polsce z becikowym, bo przy nim właśnie istotne sa te tygodnie. Kobieta powinna zgłosić się do lekarza przed 10 tc aby go dostać. Nie wiem czy tutaj brana jest właśnie pod uwagę karta ciąży czy sam fakt zgłoszenia się do lekarza.
 
reklama
Witam przyszłe mamusie. Czy mogę dołączyć do waszego grona? Jestem po in vitro i wczoraj słyszałam serduszko mojego maleństwa. Jest to ok 8 tc. Mam pytanie: pierwszą wizytę u lekarza prowadzącego będę miała 25.06 będzie to ok 10tc, czy to nie za późno?
Jeśli to będzie przed 10 tc to km jeśli po to potem mogą być problemy z becikowym
 
Do góry