reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Takie właśnie.
IMG_20180606_093340.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180606_093340.jpg
    IMG_20180606_093340.jpg
    80,6 KB · Wyświetleń: 449
Heh. To mi przy tym mniejszym kubku wyszło 74/94/92, a przy większym 75/124/133 :)
A tak na chłopski rozum, to jak szklankę coli przelejesz do kufla i rozcieńczysz wodą to będzie bardziej dietetyczna? Raczej nie, wchłoniesz tyle samo cukru.
Ale wydaje mi sie ze jak rozcienczysz w większej ilości to czas wchłaniania tego płynu bedzie dłuższy wiec po godzinie wchłonie sie płyn i mniejsza ilość cukru. Sądzę że dłużej sie wchłania jak wypijesz 1 litr niz 0.5 litra. np po godz wchłonie sie 0.2 płynu i proporcjonalnie do tego ilość rozpuszczonej w niej glukozy. gdyby to nie miało znaczenia to nie byłoby w zleceniach 250 ml.tu ważny jest czas wchłaniania.
 
@goffa13 moja mała jeździ ze mną z przodu. Wyłączyłam poduszczke powietrzna i jedzie po stronie pasażera bo często płacze i muszę ją mieć obok siebie
 
reklama
Do góry