reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Jeśli chcesz zrobić w Medicover to zadzwoń może do nich i dowiedz się jak oni praktykuja. Ja w Luxmedzie miałam zapowiedziane, że mam nic ze sobą nie brać i wszystko dostanę na miejscu. Miałam sprawdzona glukozy na czczo (z palca) i jak wynik był dobry to dopiero 1 normalne pobranie krwi. Potem dostałam rozpuszczona glukoze (w naprawdę dużym kubku) i potem miałam wchodzić miedzy pacjentami za godzinę i dwie.
Ja robilam w styczniu w Medicover i wszystko mieli. Znaczy ta zwykla glukoze bez smaku.
 
Dziewczyny gdzie najbezpieczniej zamontowac fotelik tyłem do jazdy za kierowca czy pasażerem?zaraz chce zamontowac bazę i mam dylemat
Teoretycznie najbezpieczniejsze miejsce w aucie jest za kierowcą bo odruchowo kierowca chroni siebie przy wypadku. Tam bossow wielkich wożą i najwazniejsze osoby zgodnie z etykieta sie sadza :D
 
I to dla mnie tez niemały szok, ale mój lekarz przyszedł i mówi,ze zastanawiają sie nad cc bo duzy( w usg wyszło 4300) i sie przekręcił poprzecznie czy skośnie? I pewnie gdyby nie Ivf to byśmy rodzili SN ale tu nikt nie chciał ryzykować . No i poszło szybko ledwo mąż zdążył przyjechać [emoji6]
Madry lekarz. Po ivf czy nie takie ulozenie i porod naturalny to szalenstwo.
Cudowny Synek, fsntastycznie, ze grzeczny[emoji16] oby mu tsk zostalo [emoji38]
Gratki!!
 
ja przy cc cytryna zbijalam cukier zeby nie skakal mi po posilku zbyt wysoko, wiec do konca nie wiem czh aby napewno cytryna nie falszuje wyniku. raczej jestem zz tym ze tak, pamietajcie ze tu nie chodzi tak o nas jak o dobro maluszka
Lekarz mowil ze mozna-zglupiec idzie od tego wszystkiego:)
 
reklama
Do góry