reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

No właśnie nie za bardzo sie orientuje jak to jest w Polsce z becikowym, bo przy nim właśnie istotne sa te tygodnie. Kobieta powinna zgłosić się do lekarza przed 10 tc aby go dostać. Nie wiem czy tutaj brana jest właśnie pod uwagę karta ciąży czy sam fakt zgłoszenia się do lekarza.
Jak ostatnio mialam.wizyte na NFZ to byla kobieta po jakieś zaswiadczenie czy karte do wypelnienia przez lekarza ze byla pod opieka ginekologa-do becikowego to brala
 
reklama
Ja bylam wczoraj na glukozie. Mialam zwykla a w sloiczku sok z cytryny. Jesr to do przezycia. Mialam troche kijowa cytrynę bo malo z niej soku mialam-gdzies 1/4 małego sloiczka po koncentracie pom wiec na prawde nie dużo. Jak wypilam to po jakims czasie bylo mi nie dobrze ale przeszlo szybko tylko mi sie tym odbijalo. To smakuje jak woda z cukrem pudrem. Kup sobie zwykla i wez sok z cytryny
ja przy cc cytryna zbijalam cukier zeby nie skakal mi po posilku zbyt wysoko, wiec do konca nie wiem czh aby napewno cytryna nie falszuje wyniku. raczej jestem zz tym ze tak, pamietajcie ze tu nie chodzi tak o nas jak o dobro maluszka
 
To jak to. w labach nie wiedzą co robią? To trzeba samemu rozpuścić czy przed gabinetem gdzie się krew pobiera te kobiety mi rozpuszczają? Rozpuszczasz w domu, w domu pijesz i lecisz do laba? Ja już nie rozumiem... chciałam zrobić w medicover..
Ja zawsze dostawalam gotowy kubek z napojem. Moim zadaniem było tylko wypić [emoji41]
 
Witam ciocie!


Wczoraj przyszedłem na swiat poprzez cc. Mam 4150 i 59. Jestem grzeczniutki [emoji57] i robię duzo kup po pachy [emoji6]
 

Załączniki

  • IMG_8823.JPG
    IMG_8823.JPG
    306,3 KB · Wyświetleń: 356
Ostatnia edycja:
@Pixie_Dixie gratuluję kochana. Chłopczyk marzenie! I sporawy :) A czemu cc? Byłaś mocno nastawiona na naturalny poród.

I to dla mnie tez niemały szok, ale mój lekarz przyszedł i mówi,ze zastanawiają sie nad cc bo duzy( w usg wyszło 4300) i sie przekręcił poprzecznie czy skośnie? I pewnie gdyby nie Ivf to byśmy rodzili SN ale tu nikt nie chciał ryzykować . No i poszło szybko ledwo mąż zdążył przyjechać [emoji6]
 
reklama
I to dla mnie tez niemały szok, ale mój lekarz przyszedł i mówi,ze zastanawiają sie nad cc bo duzy( w usg wyszło 4300) i sie przekręcił poprzecznie czy skośnie? I pewnie gdyby nie Ivf to byśmy rodzili SN ale tu nikt nie chciał ryzykować . No i poszło szybko ledwo mąż zdążył przyjechać [emoji6]
Wazne, że wszystko w porządku. To Henryczek nie chciał całe szczęście dłużej siedzieć w brzuchu :) Zdrówka życzę i uczcie się siebie nawzajem :)
 
Do góry