reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

@Rustynka synek jest piękny [emoji7]
@dreamscometrue ja miałam we wtorek wizytę i też się martwiłam o szyjkę, bo mam też "stawianie się brzucha" i muszę je zacząć liczyć, bo lekarka mi mówiła że tak 3 ,4 razy w ciągu dnia może być, a mi się wydaje że do 10 u mnie jest i po badaniu szyjka 4cm
@ropuszka powodzenia na wizycie [emoji3]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
4cm to dużo nie?

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
4cm to dużo nie?

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Każdy ma chyba inna szyjke na starcie :-p
Różnie to bywa.
więc raczej norm co do długości szyjki nie ma najlepiej stan szyjki oceni lekarz prowadzący i jest tylko jedna reguła jeśli szyjka w dwóch kolejnych badaniach skróci się o 40% to może to świadczyć o jej skracaniu i niewydolności.
3 cm to chyba standardowa dolna granica ....
Ale niektórzy zaczynają ciążę z 2.5 cm
Więc......
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny tych bujaczkow mozna uzywac os poczatku tylko jesli dziecko lezy calkiem na plasko. Jesli jest jakiekolwiek nachylenie to do 3go miesiaca nie powinno sie dzieci tam wkladac, bo moga miec problem z oddychaniem.


Enviado desde mi iPhone utilizando Forum BabyBoom
 
Dziewczyny tych bujaczkow mozna uzywac os poczatku tylko jesli dziecko lezy calkiem na plasko. Jesli jest jakiekolwiek nachylenie to do 3go miesiaca nie powinno sie dzieci tam wkladac, bo moga miec problem z oddychaniem.


Enviado desde mi iPhone utilizando Forum BabyBoom
Dokładnie. Ja mam lezaczek bujaczek,ale ponieważ nie jest całkiem na plasko nawet jest napisane,że od 3 miesiaca.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny tych bujaczkow mozna uzywac os poczatku tylko jesli dziecko lezy calkiem na plasko. Jesli jest jakiekolwiek nachylenie to do 3go miesiaca nie powinno sie dzieci tam wkladac, bo moga miec problem z oddychaniem.


Enviado desde mi iPhone utilizando Forum BabyBoom
Dlatego ja chcę kupić
1502352395-aaaaaa.jpeg
1502352400-aaaaaa.jpeg
Tiny love lub kinderkraft

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry