reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny a co myślicie o tym łóżeczku dostawnym . Znajoma mowiła że warto szczególnie po cesarce żeby nie wstawać w nocy z łóżka. Widziałam używki za 400 zł bo nowe tak 670 zł . Fajne tez chyba jak się gdzieś jedzie z dzieckiem .
1502353318-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny a co myślicie o tym łóżeczku dostawnym . Znajoma mowiła że warto szczególnie po cesarce żeby nie wstawać w nocy z łóżka. Widziałam używki za 400 zł bo nowe tak 670 zł . Fajne tez chyba jak się gdzieś jedzie z dzieckiem .
1502353318-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mi się bardzo podobają [emoji4]tylko trochę mi szkoda kasy , bo łóżeczko i tak trzeba kupić, no i mały i tak będzie spał u nas w salonie , bo sypialnie przerobilismy na garderobę i pokój dla starszego .

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde dalej mi brzuch twardnieje mimo nospy magnezu i lezenia. Moze to Mala sie rozpycha? Sama nie wiem

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Dziewczyny tych bujaczkow mozna uzywac os poczatku tylko jesli dziecko lezy calkiem na plasko. Jesli jest jakiekolwiek nachylenie to do 3go miesiaca nie powinno sie dzieci tam wkladac, bo moga miec problem z oddychaniem.


Enviado desde mi iPhone utilizando Forum BabyBoom
Ten mój rozkłada się prawie na płasko ale i tak muszę mu coś poskładać pod plecki. On raczej na chwilę jest wkładany jak mamusia coś przekąsza. Na dłużej wkładam do wózka.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a co myślicie o tym łóżeczku dostawnym . Znajoma mowiła że warto szczególnie po cesarce żeby nie wstawać w nocy z łóżka. Widziałam używki za 400 zł bo nowe tak 670 zł . Fajne tez chyba jak się gdzieś jedzie z dzieckiem .
1502353318-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie mały na razie spi że mną nie spodobało mu się lóżeczko.
Fajna opcja te łóżeczko dostawiane ale u mnie nie zdało by egzaminu bo ja karmię na siedząco . A w szpitalu po cesarce mały leżał na piersi i tak sobie sosał.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry