reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

1501850679-aaaaaa.jpeg
ja trochę mniej poszalalam hehe niz @Ropuszka666 ale wczoraj na Ali jeszcze cos zamówiłam

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Super te wszystkie ciuszki :)
Jeżeli mogę coś doradzić z własnego doświadczenia (moja córcia ma 5 tyg), polecala bym kupować bodziaki itp rozpisane a nie zakładane przez glowke. Niemowlakowi ta główka lata w każdą stronę, trzeba bardzo uważać. Ja dopiero teraz zaczynam zakładać przez glowke :)
Chyba,że macie doświadczenie to nie ma tematu :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Super te wszystkie ciuszki :)
Jeżeli mogę coś doradzić z własnego doświadczenia (moja córcia ma 5 tyg), polecala bym kupować bodziaki itp rozpisane a nie zakładane przez glowke. Niemowlakowi ta główka lata w każdą stronę, trzeba bardzo uważać. Ja dopiero teraz zaczynam zakładać przez glowke :)
Chyba,że macie doświadczenie to nie ma tematu :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
To są większe rozmiary w moim pepco nie ma newborn[emoji6] staram się takie kupować jak mówisz ale wcale nie jest latwo takie znalezc!

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Ropuszka666 od już możesz działać.

Dziewczyny napisałam do mojego lekarza, że dawno się nie widzieliśmy i denerwuje się co u Frania. Tak więc doktor oddzwonł i jestem w drodze ba oddział na razie na badanie , jeżeli rozwarcie postąpiło to raczej zostanę. Trzymajcie kciuki.

Aaaaaa kochana trzymam trzymam !!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super te wszystkie ciuszki :)
Jeżeli mogę coś doradzić z własnego doświadczenia (moja córcia ma 5 tyg), polecala bym kupować bodziaki itp rozpisane a nie zakładane przez glowke. Niemowlakowi ta główka lata w każdą stronę, trzeba bardzo uważać. Ja dopiero teraz zaczynam zakładać przez glowke :)
Chyba,że macie doświadczenie to nie ma tematu :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Zgadzam sie z toba Beatko !! Najlepsze spioszki rozpinane!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To są większe rozmiary w moim pepco nie ma newborn[emoji6] staram się takie kupować jak mówisz ale wcale nie jest latwo takie znalezc!

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
W pepco ciężko znaleźć newborn. Ja kupowałam w smyk, świat dziecka tu są super jakość i idealnie trzymają rozmiarowke, kaphal też ma newborn z bardzo fajna kolekcja z Eco bawelny, h&m,zara. Ja dużo zamawiałam przez internet :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W pepco ciężko znaleźć newborn. Ja kupowałam w smyk, świat dziecka tu są super jakość i idealnie trzymają rozmiarowke, kaphal też ma newborn z bardzo fajna kolekcja z Eco bawelny, h&m,zara. Ja dużo zamawiałam przez internet :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Też duży wybór ma tesco. Tez polecam smyka i h&m. Również polecam przez internet kupować czasami mają większy wybór niż w sklepie stacjonarnym

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też duży wybór ma tesco. Tez polecam smyka i h&m. Również polecam przez internet kupować czasami mają większy wybór niż w sklepie stacjonarnym

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
I większe promocje ;) szczególnie smyk ma często promocje via internet a niedostępne w sklepie stacjonarnym.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nawet na outlecie smyka są super rzeczy :) i zgadzam się z tymi promocjami :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
W Warszawie jest jeszcze sklep Kiabi, mają super ciuchy ale niestety brak sklepu internetowego w pl. Ale dla dziewczyn z Warszawy gorąco polecam, jest w Blue City :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry