reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny rozłożyło
Mnie na maxa . Wczoraj wieczorem jak wróciłam z plaży to bolały mnie stawy jak na przeziębienie myślałam ze to chwilowe i poszłam spać . Dziś obudziłam się ze straszna gulą w gardle , katarem i dreszczami . Wróciliśmy do domu i wysłałam mojego po czosnek imbir miód mleko . Napiszcie proszę co brałyście jeszcze z takich naturalnych preparatów . Czuje się paskudnie jak wypluta . Mam nadzieje ze małej nic nie zaszkodzi że tak mnie złamało [emoji20]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny rozłożyło
Mnie na maxa . Wczoraj wieczorem jak wróciłam z plaży to bolały mnie stawy jak na przeziębienie myślałam ze to chwilowe i poszłam spać . Dziś obudziłam się ze straszna gulą w gardle , katarem i dreszczami . Wróciliśmy do domu i wysłałam mojego po czosnek imbir miód mleko . Napiszcie proszę co brałyście jeszcze z takich naturalnych preparatów . Czuje się paskudnie jak wypluta . Mam nadzieje ze małej nic nie zaszkodzi że tak mnie złamało [emoji20]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
1502041559-aaaaaa.png


10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Daj znać kiedy masz wizyty to wpisze Cie w nasz kalendarz [emoji846] życzę by szybko czas miną bo wiemy wszystkie jak bardzo się tego oczekuje [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oj ja mam ciezkie poczatki od plamien po bole a jeszcze grzybek doszedl... wlasnie zrobilam sobie oklad z kefiru[emoji6] kupilam dzis z polecenia lekarza canesten 3 tabletki wiec pierwsza zaaplikuje na noc. Swedzi mnie znowu jak nie wiem co!
 
Dziewczyny rozłożyło
Mnie na maxa . Wczoraj wieczorem jak wróciłam z plaży to bolały mnie stawy jak na przeziębienie myślałam ze to chwilowe i poszłam spać . Dziś obudziłam się ze straszna gulą w gardle , katarem i dreszczami . Wróciliśmy do domu i wysłałam mojego po czosnek imbir miód mleko . Napiszcie proszę co brałyście jeszcze z takich naturalnych preparatów . Czuje się paskudnie jak wypluta . Mam nadzieje ze małej nic nie zaszkodzi że tak mnie złamało [emoji20]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Na gardlo mozna tantum verde w ciazy...
 
Oj ja mam ciezkie poczatki od plamien po bole a jeszcze grzybek doszedl... wlasnie zrobilam sobie oklad z kefiru[emoji6] kupilam dzis z polecenia lekarza canesten 3 tabletki wiec pierwsza zaaplikuje na noc. Swedzi mnie znowu jak nie wiem co!
Kochana wiem co czujesz [emoji28]ja niestety w pierwszej ciąży jak i teraz w tej , to co chwile to mnie swędzi piecze, przez tą luteine[emoji58] parę razy już antybiotyk brałam.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj ja mam ciezkie poczatki od plamien po bole a jeszcze grzybek doszedl... wlasnie zrobilam sobie oklad z kefiru[emoji6] kupilam dzis z polecenia lekarza canesten 3 tabletki wiec pierwsza zaaplikuje na noc. Swedzi mnie znowu jak nie wiem co!

Spróbuj z rumiankiem. Jak mnie zaczyna swedzieć po luteinie to pomaga (podcieram się wacikiem nasaczonyn rumiankiem przy każdej wizycie w toalecie)
 
reklama
Luteina zmienić na inny progesteron bym proponowała
Wczoraj od lekarza wziellam 5 opakowan... ja biore utrogestan i jego mozna i pic i wkladac, niby pezy ivf w ulotce pisze zeby wkladac a lekarz mowil ze bez znaczenia przy rmrym.
Ide sie myc i spac z tableteczka[emoji16] oby ten canesten pomogl...
 
Do góry