reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hahaha padlam [emoji16]
Dobra robota [emoji122][emoji122]
Calkiem niewiele zaplacilas jak za taka ilosc [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Oprócz tego ze -70% to na kartę był jeszcze rabat na kolejna druga rzecz [emoji16] Sama byłam w szoku ze takie przeceny .
1501843109-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny myślałam ze padnę dzisiaj . Byłam u tego lekarza co mnie prawie wykończył psychicznie i co najlepsze on mnie nie pamiętał . Nie miał pojęcia o czym do niego mówię zdziwił się ze mnie nie zbadał ostatnio !! Nie miał pojęcia o tetnie!! A dentysta go nie interesowal!! kazał iść na krew jak już byłam!!! i mówił cały czas Dżoanka do Mnie . Ja nie wierzyłam jak to widziałam . Mała tętno 163 wszystko dobrze wyniki pappa super dziecko zdrowe . Przysięgam ze jestem w szoku .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Psychiczny czy co? A moze twoja gon mu cos nagadala?
 
A tak w ogóle to poszłam po karmę dla psa i obok był Smyk i jak zobaczyłam odzież letnia -70% nie mogłam się powstrzymać . Wydałam 220 zł za cała siatkę ciuszków . Brałam 68-74 rozmiary bluzki po 10 zł -8zl . Najdroższa chyba 20 zł rzecz . Jak M to zobaczy to chyba mnie z domu pogoni [emoji12]
1501842535-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczne...

U nas remont zacznie się szybciej (od najblizszego tygodnia) więc powoli się pakuję, bo do rodziców się przenoszę i... póki co więcej rzeczy dziecięcych spakowałam niż swoich, bo tyle ich mam :D:D:D
 
A tak w ogóle to poszłam po karmę dla psa i obok był Smyk i jak zobaczyłam odzież letnia -70% nie mogłam się powstrzymać . Wydałam 220 zł za cała siatkę ciuszków . Brałam 68-74 rozmiary bluzki po 10 zł -8zl . Najdroższa chyba 20 zł rzecz . Jak M to zobaczy to chyba mnie z domu pogoni [emoji12]
1501842535-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A trafisz z rozmiarem na lato 74 ??? Jesteś pewna hi hi hi .

Piękna kolekcjia
 
Super!!!!
Ja nie wiem do końca czy to co czuję to ruchy synka. Takie jakby "pukanie" przeważnie po bokach na dole ale nie tylko... Głównie rano i wieczorem.
A teraz pytanie za 100 pkt bo spotkałam się z dwoma sposobami określania tygodnia ciąży. Wg mnie jeśli jestem w 19t1d to jestem w 19 tyg ciąży a w kalkulatorach niektórych jest ze w 20. To jak to wreszcie jest!?


ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Liczysz tygodnie skończone. Jeśli masz 19+1 to jesteś w 19tc.
Żaden lekarz nie policzył mi zaczetych tygodni.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zgodnie z obietnica wstawiam linki do konkretnych aukcji, na ktorych kupowalam. Macie te dwie rzeczy, ze zdjec, fajne, bardzo tanie, bawelniane sukienki (mam 2) i termometr bezdotykowy - tez mam i sprawdza sie doskonale [emoji4]

Link do: Pettiskirt Niemowląt Kostium Strój Księżniczka Spódnica Tutu Dopasowanie Pałąk Newborn Baby Tutu Projekt Fotografia Rekwizyty TS001 w Pettiskirt Niemowląt Kostium Strój Księżniczka Spódnica Tutu Dopasowanie Pałąk Newborn Baby Tutu Projekt Fotografia Rekwizyty TS001 od Skirts na Aliexpress.com | Grupa Alibaba

Link do: Nowe Letnie Dziecko Dziewczyna Kwiat Krótkim Rękawem Pajacyki Bawełniane Ubranie Tęczy I Ruffle Bloomers Noworodka Dziewczyny Ubrania Zestawy w Nowe Letnie Dziecko Dziewczyna Kwiat Krótkim Rękawem Pajacyki Bawełniane Ubranie Tęczy I Ruffle Bloomers Noworodka Dziewczyny Ubrania Zestawy od Clothing Sets na Aliexpress.com | Grupa Alibaba

Link do: 2017 Lato 1 rok Dziewczynka Bawełniana Sukienka Dla Niemowląt Księżniczka Sukienki Dla Dzieci 0 12 Miesięcy Noworodka Ubrania Odzież Boże Narodzenie prezent w 2017 Lato 1 rok Dziewczynka Bawełniana Sukienka Dla Niemowląt Księżniczka Sukienki Dla Dzieci 0-12 Miesięcy Noworodka Ubrania Odzież Boże Narodzenie prezent od Dresses na Aliexpress.com | Grupa Alibaba

Link do: DM300 Profesjonalny Cyfrowy LCD Termometr Na Podczerwień Pistolet bezdotykowe IR Pomiaru Temperatury Gun narzędzie Diagnostyczne Urządzenie Laserowe w DM300 Profesjonalny Cyfrowy LCD Termometr Na Podczerwień Pistolet bezdotykowe IR Pomiaru Temperatury Gun-narzędzie Diagnostyczne Urządzenie Laserowe od Temperature Gauges na Aliexpress.com | Grupa Alibaba



Enviado desde mi iPhone utilizando Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry