reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny dopiero wróciłam ale spieszę z informacją że wszystko jest dobrze. Mały czlowieczek ma całe 3.34cm ma 2nogi,2rece i glowe:) spał z rękami przy buzi, serce biło jak dzwon. Za to wrażeń dodatkowych dostarczył mi dziś zus który robi wszystko żeby nie wypłacić mi pieniędzy za l4 i dostałam właśnie pismo o odroczenie decyzji do 25 września. Jak to jest ze ja się spóźnię jeden dzień z opłatą zus i jest problem a oni mi wysyłają pismo za pismem że w 30ustawowych dniach się nie wyrabiają z odpowiedzią i dają sobie kolejne 60. To z czego ja mam żyć przez te 4miesiace? Więc zus tak podniósł mi ciśnienie że chociaż przestałam stresować się wizyta:)
Najważniejsze że z maluszkiem wszystko dobrze [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ania, u mnie też było dokładnie tak samo. Liczą z usg. Lekarz powiedział mi wprost,że ciąża z ivf jest prowadzona i liczona tak samo jak naturalna. Jak trafiłam do szpitala i od razu powiedziałam,że ciąża ivf to na IP powiedzieli ze dla nich to nie ma żadnego znaczenia. Ponoć jak różnica między terminem z książeczki a z usg jest mniej niż 7 dni to biorą z książeczki. Ale pewnie zależy jaki lekarz :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
To w UK robią inaczej . Prawda leży pośrodku , Więc te wszystkie terminy to orientacyjne [emoji6]
Mnie na pierwszej wizycie zapytali o datę miesiączki, transfer itp. A teraz za każdym razem tylko o datę porodu. To dla nich stala.wytyczna. z OM termin mam na 2.12, odliczajac wiek zarodka to 29.11, a teraz się okazuje że dziecko większe to znowu inny termin powinien być, ale nikt mi o tym nie mowi. W 12tc dziecko było chyba 3 dni większe niż tygodnie z OM, czyli idealnie wg transferu .

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To w UK robią inaczej . Prawda leży pośrodku , Więc te wszystkie terminy to orientacyjne [emoji6]
Mnie na pierwszej wizycie zapytali o datę miesiączki, transfer itp. A teraz za każdym razem tylko o datę porodu. To dla nich stala.wytyczna. z OM termin mam na 2.12, odliczajac wiek zarodka to 29.11, a teraz się okazuje że dziecko większe to znowu inny termin powinien być, ale nikt mi o tym nie mowi. W 12tc dziecko było chyba 3 dni większe niż tygodnie z OM, czyli idealnie wg transferu .

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
I tak urodzi się kiedy samo uzna,że jest gotowe ;)
Co mi tam te terminy jak ja i tak urodziłam 38+3 ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to źle zrozumiałam. No my nie możemy popełnić błędu, a za to zus czy inny urząd może sobie przedłużyć rozważenie decyzji. Szkoda słów. Taki mamy kraj

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Najgorsze jest to ze urzędnik nie ponosi żadnej odpowiedzialności za popełnione błędy [emoji52]

[emoji127] 28.10.2017
 
Dziewczyny, a czy któraś z Was jest na KURSie? Ja jestem odkad wrocilam do Pl i jestem ciekawa jak sprawa wyglada po porodzie. Ja za dzień zwolnienia dostaję 10 zł... Także tego.. .
 
dziewczyny, z okazji 5tej rocznicy ślubu (28 lipca)... zabieram męża na połówkowe dobrego specjalisty, potem może smażone sushi ( o ile "Orzeszkowa" będzie miała ochotę) Właśnie się zapisałam, jeszcze stolik zarezerwuję :)

Super pomysł [emoji846] Hmm mi lekarka zabroniła sushi a uwielbiam ! My w tym roku tez mamy 5 lat i w sumie narazie brak pomysłu bo u nas to tak wszystko na raz . 13.09 mój ma urodziny 18.09 ja mam urodziny 19.09 mamy rocznice i jeszcze 16.09 wypadło nam wesele kuzynki . Chyba w tym roku odpuszczę [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry